ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jordan njė tjetėr ndėrhyrje nė gjinj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Jordan njė tjetėr ndėrhyrje nė gjinj   Thu Apr 03, 2008 2:59 pmModelja magjepsėse, Jordan, ėshtė e neveritur nga gjinjtė e saja "tė prishura" dhe ėshtė duke planifikuar ndėrhyrjen e pestė kirurgjike pėr t’i pėrmirėsuar ato.

Nėna e tre fėmijėve nuk ėshtė e lumtur me masėn aktuale tė gjinjve dhe thotė se ato janė shumė tė mėdha dhe nuk janė tė ngritura aq sa kanė nevojė. Megjithatė mjeku i saj thotė se kjo do tė ishte njė ndėrhyrje shumė e shpejtė pas asaj qė ka ndodhur vetėm para pak kohe.

“Ėshtė shumė herėt pėr ta bėrė pėrsėri njė ndėrhyrje tjetėr kirurgjike. Ajo duhet ta lė tė kalojė njė kohė qė tė mėsohet me ndryshimet nė trupin e saj mendėrisht dhe fizikisht”, ka thėnė kirurgu i saj plastik Dr. Karidis.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Jordan njė tjetėr ndėrhyrje nė gjinj   Fri Apr 04, 2008 5:45 pm

Modelja don gjinjė mė tė vogėl dhe mė tė ngritur,me qė se ajo duket shumė tėrheqėse me formėn e gjinjėve qė ka tani.Etja pėr tu dukur mirė ditė e mė shumė ka filluar tė i nxitė tė rinjėt pėr tė bėrė ndryshime pa u kursyar edhe nga operacionet plastike,tė cilat lėnė pasoja pas.Si shihet modelja ne operacionin e parė nuk pati suksese,dhe tani duhet tė i nėnshtrohet njė operacioni tjetėr,ku veq dėmeve fizike do tė pėsojnė ndoshta edhe psiqikisht!Deri kėtu tė qon zgjedhja pėr gjithqka apo pėr asgjė.Dhe keshtu modelja nga lakmia pėr tu dukur mirė do tė pėsojnė ndryshime
tė cilat nuk ka siguri qė do tė merr njė formė mė tė bukur,sesa kur ishte modelja e shėndetshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jordan njė tjetėr ndėrhyrje nė gjinj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pirro Ēako: Ju rrėfej 25 vitet me Invėn, nuk ia fal lidhjen e shpejtė me njė burrė tjetėr

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: