ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 iLDA lezbike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: iLDA lezbike   Thu Apr 03, 2008 2:40 pm


Banorja me e re e Big Brother Albania lesbike. Kjo eshte ajo qe duket nga kjo foto e saj. Per ta pare foton e zmadhuar futu ne galerine e forumit dhe kliko ne kategorine VIP. Ky lajm eshte ekskluziv per forumin Ndryshe cyclops
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: iLDA lezbike   Thu Apr 03, 2008 11:00 pm

kjo eshte shume e shemtuar,dhe zakonisht ndodhė te VIP-at,diqka qe te habitė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: lajm bombe   Sat Apr 05, 2008 7:09 pm

per kedo qe ndjek big brotherin eshte nje lajm i madh dhe shokues. Ajo ne shtepi ben sikur i shkon prapa Polit por ne te vertete qenka lesbike ne terezi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: iLDA lezbike   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
iLDA lezbike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: