ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Winehouse nė biseda me Cavallin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Winehouse nė biseda me Cavallin   Mon Mar 31, 2008 9:51 pm


Kėngėtares problematike, Amy Winehouse, i ėshtė ofruar njė marrėveshje e leverdishme me njėrin nga dizajnerėt mė tė mėdhenj tė modės, Roberto Cavalli.

Kėngėtarja e hitit, “Back To Black”, do tė nėnshkruajė kontratė me mogulin italian tė modės, sipas sė cilės ajo do tė furnizohet vazhdimisht me veshjet e dizajnerit tė famshėm, derisa ajo do t’i vesh ato nė paraqitjet e saja publike.

Sipas gazetės britanike “Daily Mirror”, oferta e Cavallit ka ardhur pasi shoqja e tij, Victoria Beckham, i ka thėnė se ajo ėshtė njė admiruese e stilit tė Winehouse.

Posh Spice e kishte quajtur Winehousen njė ikonė tė modės, ndėrsa, sipas njė burimi, Cavalli ėshtė bindur nga fjalėt e Victorias dhe ka vendosur qė tė nėnshkruajė me Amyn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
 
Winehouse nė biseda me Cavallin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: