ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Prifti protestant gjindet nė klub striptizi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Prifti protestant gjindet nė klub striptizi   Mon Mar 31, 2008 9:48 pm

Laughing Policėt thonė se njė prift protestant i cili ėshtė raportuar i humbur nga shtėpia e tij nė perėndim tė New Yorkut ėshtė gjetur nė njė klub striptizi nė Ohio.

Njė polic i cili ishte duke patrulluar nė njė vend tė parkimit tė automjeteve tė njė klubi striptizi nė Ohio ka vėrejtur targat e automjetit tė kėrkuar tė priftit 46 vjeēar, Craig Rhodenizer.

FBI-ja dhe autoritetet e New York kanė qenė nė kėrkim tė Rhodenizerit, i cili u zhduk tė mėrkurėn (26 mars) pasi qė i kishte thėnė gruas sė tij se po shkonte tė riparonte kompjuterin e tij. Ai ėshtė prift protestant nė njė kishė tė Lyndonville nė shtetin e New Yorkut.

Detektivi Matt Sturgeon ka thėnė se Rhodenizer ishte i ēorientuar kur u pėrballė me policinė dhe kishte thėnė se ndihej “emocionalisht i fajshėm". Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
 
Prifti protestant gjindet nė klub striptizi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Humor-
Kėrce tek: