ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 TĖ ARGĖTOHEMI PAK-Hajde te emitojmė si flasin fėmijėt.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: TĖ ARGĖTOHEMI PAK-Hajde te emitojmė si flasin fėmijėt.   Mon Mar 31, 2008 7:27 pm

Sigurishtqe pas punes ,obligimeve ditore,pse jo edhe pas postimeve ne forum njeriu ka nevoje te argetohet,po te gjejme forme te lehte te argetimit qete nxite.Hajde pershembull,sa dijme te emitojme femijet e vegjel kur flasim.

po filloj une,por vazhdoni edhe ju:

Vala ju pelshendes qum juve klejtve
Mos haloni se une moti jam ne folum,po ndlyshe ka qkuar puna,pej se jeni aldhė ju do tė li ma mil po qkon,pelqata daqa te ju pelqendes qum,qum,kaloni mil.

Provoni te shkruajm keshtu,ndoshta na ndihmon per argetim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: po ide e mire   Mon Mar 31, 2008 9:34 pm

nje femije qe njoh une ll e thote ua dhe pershembull fjala budalla behet budaua ose boll tani ne bou tani e keshtu me rradhe ta degjosh te ben shume per te qeshur
Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: TĖ ARGĖTOHEMI PAK-Hajde te emitojmė si flasin fėmijėt.   Tue Apr 01, 2008 7:37 pm

po,do ishte shume interesante sikur te gjithe ngapak te i emitonim,dhe kjo do te behej argetuese:Psh.Folumistet ndlyshe kane qkluar disa kuliozitete qum te mila!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Eshte e bukur loja   Thu Apr 03, 2008 2:10 pm

shume e bukur nje fmije qe kam une ne lagje germen l e ben r psh: Kola ne kora ose kali ne ka.. e kuptoni vete eshte e vertete dhe shume qesharake sidomos kur thote kalin hahahaha Very Happy Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: TĖ ARGĖTOHEMI PAK-Hajde te emitojmė si flasin fėmijėt.   Thu Apr 03, 2008 11:11 pm

po,ashtu eshte kenaqesi kur i degjon femijet duke folur por edhe argetim kur i emiton,psh

babi levlon ala,mami i hul fala
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: TĖ ARGĖTOHEMI PAK-Hajde te emitojmė si flasin fėmijėt.   Tue Apr 22, 2008 3:54 pm

pėlshendetje juve gjithė anėtaleve tė folumit,a jeni lol a qysh po ju qkojnė punet.Sa mil,paskemi zgjedhul ketu modelatolet anisa dhe the.girl,ulime,ulime sa milė,tani do kemi aktivitet ma qum,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: TĖ ARGĖTOHEMI PAK-Hajde te emitojmė si flasin fėmijėt.   Tue Apr 22, 2008 4:03 pm

ulime pel temen sa modelatole te mila kemi ne folum dshe aminat ele kjo wedi po me pelqen qum qum e kam motel te mil e puc nihel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: TĖ ARGĖTOHEMI PAK-Hajde te emitojmė si flasin fėmijėt.   Wed Apr 23, 2008 2:16 am

mil mlama te xifve mil se elvet ne kyt mlamje te bukul ju falmindelit pel pjesmaljen tuj
hajt gezual
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
psikologia
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 107
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: TĖ ARGĖTOHEMI PAK-Hajde te emitojmė si flasin fėmijėt.   Wed May 28, 2008 8:50 pm

hahahhaha sa po me qeshet,qum mil keni qklu...mua tash me hahet nje qotolade...edhe pe lus babin me ma ble...keshtu fliste nje femij qe e kam ketu fqinje edhe ai per mua eshte femija me i lezetshem per aq femij sa njoh une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: TĖ ARGĖTOHEMI PAK-Hajde te emitojmė si flasin fėmijėt.   Thu May 29, 2008 5:38 pm

apo shpesh njerit fėmijė i duket se prindi e don mė shumė tjetrin,edhe pse fėmijet prindi i do njėsoj,psh vėllau ankohet:Mami ,ēum,ēum keq,babi po e don ma ēum motlen ce mue ,asaj i ke ble cola mue kulgja!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: TĖ ARGĖTOHEMI PAK-Hajde te emitojmė si flasin fėmijėt.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
TĖ ARGĖTOHEMI PAK-Hajde te emitojmė si flasin fėmijėt.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» "Hajde seks hajde"! Kush i publikoi i pari fotot e Priftit?
» Foto qė flasin pėr mendjet e kqija dhe veprimet njerzore

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Teme e lire-
Kėrce tek: