ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A eshte e rendesishme pamja e jashtme?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2

A eshte e rendesishme pamja e jashtme per te gjetur dashurine
 Po
 Jo
 Ndoshta
Shiko rezultatin
AutoriMesazh
Sherxhij@
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 324
Registration date : 28/07/2008

MesazhTitulli: Re: A eshte e rendesishme pamja e jashtme?   Thu Jul 31, 2008 12:12 pm

...................


Edituar pėr herė tė fundit nga Sherxhij@ nė Sun Feb 01, 2009 5:00 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: A eshte e rendesishme pamja e jashtme?   Thu Jul 31, 2008 12:17 pm

ndikon ajo ndjenj qe ke ne zemer dhe dashurin shpirterore e jo pamja e jashtme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A eshte e rendesishme pamja e jashtme?   Sat Aug 02, 2008 6:45 pm

deshira eshte e malle tek ēdo njeri te jete i bukur pra kur kete deshir e kan edhe femia e vegjel normal qe ka rendesi te malle edhe pamja e jashtme dhe ndikon biles siē e tha edhe shabani pak me lart tek femrat eshte shum e rendesishme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A eshte e rendesishme pamja e jashtme?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A eshte e rendesishme pamja e jashtme?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Foto nga Floresita Bossi:PARAJA NUK ESHTE GJITHCKA,,,,POR CFARE ESHTE MIQTE E MI???
» Prend Qetta: Thirrja per mosbindje civile eshte Antikombetare per momentin Z. Akademik
» Gonxhe Bojaxhiu-Nėna Tereze:JETOJE JETEN...
» Ēka ėshtė Filozofia
» Dritan Ylli: Ėshtė koha tė punojmė pėr Shqipėrinė evropiane, zoti Klosi!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Bisede e hapur :: Bisede e hapur-
Kėrce tek: