ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pershendes motrushen Abetarja dhe i uroi mirseardhje ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Pershendes motrushen Abetarja dhe i uroi mirseardhje ?   Fri Mar 28, 2008 2:08 pm

te pershendes nga zemra motrushe dhe te uroi mir se ardhje ne mesin ton dhe uroi te kalosh si ma se miri me ne te pershendes nga zemra dhe te uroi qe fati e lumturia te jen ne gjdo hap te jetes si dhe gjdo te mirat e botes ty si dhe familjes tende me respekt nga motrushja gurbetqarja Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendes motrushen Abetarja dhe i uroi mirseardhje ?   Mon Mar 31, 2008 7:37 pm

Motrusha Abetarja eshte shume aktive,intelegjentedhe e sjellshme,andajedhe une e pershendes shume,porajo vetem eshteregjistruar ketu dhe nuk ka leneasnje koment,dhe duke e pershendetur eftoj te behet pjese aktive e ketij forumi.


rrespekt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bardh
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 32
Registration date : 03/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendes motrushen Abetarja dhe i uroi mirseardhje ?   Wed Apr 02, 2008 6:36 am

Mirė se erdhe Abetarja, kalo mirė nė mesin tonė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Mireseerdhe   Wed Apr 02, 2008 3:14 pm

Abetarja shpresoj tja kalosh mire ne kete forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendes motrushen Abetarja dhe i uroi mirseardhje ?   Fri Apr 04, 2008 5:32 pm

Me motren Abetarja kam biseduar,ajo per pak dita ka nje grip,por urojme te i kaloj sa me shpejt,qe te vije ne mesin tone.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendes motrushen Abetarja dhe i uroi mirseardhje ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendes motrushen Abetarja dhe i uroi mirseardhje ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Skėnder R. Hoxha: Poezia pėr fėmijė e Hasan Hasnait - tema e motive

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Teme e lire-
Kėrce tek: