ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Anila Resuli thyen tabute dhe pozon per disa revista italian

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Anila Resuli thyen tabute dhe pozon per disa revista italian   Thu Mar 27, 2008 4:54 pmĖshtė ndėr tė paktat raste, kur njė vajzė me origjinė shqiptare pranon hapur se pozon nudo pėr revistat mė tė famshme italiane. Anila Resuli prej disa vitesh ka ndėrtuar jetėn e saj nė Itali dhe profesioni me tė cilin merret ėshtė sa intrigues, aq edhe fitimprurės. Tė pozuarit nudo pėr tė nuk ka qenė kurrė njė tabu, pėr tė mos thėnė qė ėshtė ndėr tė parat qė ka pranuar haptazi se bėn njė punė tė tillė. Ka punuar me fotografėt mė nė zė tė huaj, pėr tė realizuar sete fotografikė pėr kalendarė. Fotot e saj mund tė gjenden nė shumė site elektronike, pasi Anila ka marrė pjesė edhe nė sfilata mode qė janė zhvilluar brenda dhe jashtė Milanos, qytetit ku ajo banon prej 10 vitesh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Anila Resuli thyen tabute dhe pozon per disa revista italian
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» DISA ASPEKTE TĖ EPIKĖS HISTORIKE NĖ KĖNGĖT POPULLORE SHQIPTARE
» Vetėvendosje: Ja si "Zajednica" thyen territorin e Kosovės (Foto)
» Disa nga shenjat dalluese ose normat e zhvillimit te komunikimit te nje femije normal nga mosha 0-5 vjec.
» ANILA KATI:Dy poezi
» Vera Kurti:Dhimbjet e mesit dhe disa keshilla per ti lehtesuar ato..!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: