ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gėlltitė njė kilogramė heroinė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Gėlltitė njė kilogramė heroinė   Thu Mar 27, 2008 4:49 pm

Njė nigerian ėshtė paditur pėr kontrabandė tė drogės pasi qė nė trupin e tij ėshtė zbuluar njė kilogram heroinė, kur ka ateruar nga Japonia nė Australi. Atij i kėrcėnohet burgimi me 25 vjet.

Nigeriani 39-vjeēar javėn e kaluar ka arritur nė Cairns tė Australisė, kur edhe policia doganore e ka transferuar nė spitalin lokal, pasi qė kanė dyshuar se bėhet fjalė pėr kontrabandė tė narkotikėve dhe se ka gėlltitur heroinė.

Rrezatimet rėntgen kanė zbuluar se nė lukthin e tij gjenden mbi 50 paketime tė pluhurit tė bardhė pėr tė cilat mė vonė ėshtė pėrcaktuar se janė heroinė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gėlltitė njė kilogramė heroinė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Demir Krasniqi:TRI KĖNGĖ PĖR HEROIN E KOMBIT AGIM RAMADANI
» Akademi pėrkujtimore, pėr Ministrin e Mbrojtjes, heroin kombėtar, kolonel Ahmet Krasniqin
» Kadri Mani: Antinjerėzori mė mizori - Salih Kabashi: Festė pėr heroinėn e Vatikanit?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Kuriozitete te ndryshme-
Kėrce tek: