ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Luci Liu dėshiron vdekje me ngrirje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Luci Liu dėshiron vdekje me ngrirje   Wed Mar 26, 2008 4:33 pm


Aktorja kineze e imigruar nė SHBA, Lucy Liu, dėshiron qė kur tė vdes tė jetė e ngrirė. Yllit tė filmit "Kill Bill" do t’i pėlqente qė trupi i saj t’i nėnshtrohet temperaturės nėn zero gradė, nė dollapin e koleksionistes, tani tė ndjerė, Nan Kempner.

“Kur tė vdes dua qė tė ngrihem nė dollapin e Nan Kempner, dhe kur tė zgjohem, tė mund tė zgjedh nga koleksioni i saj i shkėlqyer. Do tė ishte shumė bukur”, ka thėnė Lucy pėr librin “Eccentric Glamour” tė ekspertit Simon Doonan.

Lucy nuk ėshtė e vetmja nga tė famshmit qė ka njė dėshirė tė ēuditshme pėr vdekje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Luci Liu dėshiron vdekje me ngrirje   Thu Mar 27, 2008 2:36 pm

njeriu i famshem qe do tė i ruhet trupi pas vdekjes!Kjo nuk ėshtė qudi,dhe kjo nuk eshte e vetmja qė ka shprehur dėshirėn e tillė.Ka shumė njerėz tė famshėm qė lėnė dėshira tė tilla para vdekjes,megjithatė kjo ėshtė njėsoj.
Njeriu gjatė jetės le gjurmė-vepra tė cilat po tė jenė madhore jetojnė gjatė pas vdekjes sė ti.Pas vdekjes nuk ka mė asgjė,trupi i vdekur,njesoj tė ruhet i ngrirė,apo tė tretet ėshtė njė trup pa jetė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: po   Thu Mar 27, 2008 4:32 pm

e rendesishme eshte qe te bejme mire dhe te jetojme kuj jemi gjalle se trupi pa shqirt nuk eshte asgje, prandaj te perpiqemi te jetojme se me mire jeten tone Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Luci Liu dėshiron vdekje me ngrirje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Luci Liu dėshiron vdekje me ngrirje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» I dėnuari me vdekje mbron pėrsekutorin
» Agron Tufa: Njė letėrsi e dėnuar me vdekje
» Kėrcėnohet me vdekje Xhemal Ahmet
» Vullnet Mato: PĖLLUMBAT E DĖNUAR ME VDEKJE

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: