ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dashuria pėr gjinjtė e Christinas

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Dashuria pėr gjinjtė e Christinas   Wed Mar 26, 2008 4:31 pm


Trupi pas shtatzėnisė i Christina Aguileras, nuk ėshtė si ka qenė para se tė mbetej shtatzėnė, megjithatė kjo nuk i pengon burrit tė saj, Jordan Bratman.

Kėngėtarja e hitit “Dirrty”, e cila ka lindur djalin Max Liron nė janar, e kishte humbur bukurinė e trupit tė saj kur mbeti shtatzėnė, mirėpo burrit tė saj duket se i pėlqen mė tepėr gjinjtė e rritura tė Christinas.

“Ende nuk mė ėshtė kthyer trupi tė cilin e kam pasur mė parė, por unė e dua trupin tim edhe tani. Burrit tim i pėlqen shumė mė tepėr kėshtu, sidomos gjinjtė e mi”, ka thėnė kėngėtarja e popit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: mendoj   Thu Mar 27, 2008 4:43 pm

ajo ka aq para dhe kohe te lire sa per tu marre me veten keshtu qe pse mos ta beje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Dashuria pėr gjinjtė e Christinas   Fri Mar 28, 2008 6:01 pm

Cristina sikur duhet tė kuptoj se trupi pas shtatzėnisė nuk i kthehet nė formėn qė kishte mė parė.Femrat pas shtatzanisė nė tėshumtėn e rasteve humb bukurinė e trupit,zgjerohet dhe rritet ne gjoksa,qe diku e pengojne femren ,diku mashkullin,ka disa meshkuj qe kane deshire qe femra e tyre te kene gjinje te medhenj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Dashuria pėr gjinjtė e Christinas   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashuria pėr gjinjtė e Christinas
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lediana Kapaj: Ndarja!
» Vangjush Ziko: Poeti, mėkati dhe dashuria
» Monda Korca: "Cdo gje ne jete buron nga dashuria.", Interrviste me aktorin Anastas Nika, Bisedoi Raimonda Moisiu, Gazeta Tirana Observer
» Lediana Kapaj: Dashuria ėshtė art.
» Ēka ėshtė dashuria?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: