ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Carey, ikonė e tė varfėrve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Carey, ikonė e tė varfėrve   Sun Mar 23, 2008 10:37 pm


Kėngėtarja Mariah Carey ėshtė e lumtur se ka pasur njė rini tė mundimshme, sepse fėmijėria e saj e vėshtirė e ka bėrė atė njė ikonė pėr shtresat sociale.

Diva e muzikės thotė se trashėgimia e saj e pėrzier e ka bėrė qė tė mos konsiderohet as e zezė dhe as e bardhė dhe kėshtu nė rininė e saj nuk ka mundur tė pėrshtatet nė ndonjė shoqėri, mirėpo pas incizimit tė kėngės sė parė e deri mė tani, ajo ka mbetur e adhuruar nga fansat e tė dy racave.

“Jam ndier si ‘e dėbuar’ kur kam qenė e re. Pavarėsisht ku shkoja ndjehesha se nuk pėrshtatem. Jam shpėrngulur shpesh derisa rritesha, kėshtu qė askush nuk mė njihte. Unė isha meleze dhe nuk kisha askėnd tė thoshte, ‘ky person ėshtė i ngjashėm me mua’”, ka thėnė kėngėtarja e hitit “Heartbreaker”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Carey, ikonė e tė varfėrve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Varfėria:Familjet skamnore bėjnė thirrje pėr ndihmė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: