ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kompania Samsung gjeniale nė marketingun e celularėve!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Kompania Samsung gjeniale nė marketingun e celularėve!   Sun Mar 23, 2008 5:49 pm

Prodhuesi
i celularėve Samsung nė ka lansuar nė Britani tė Madhe edhe njė model
tė ri. Kjo ngjarje nuk do tė ishte edhe aq e rėndėsishme po tė mos
ishte i pėrcjellė me njė fushatė "tė ēmendur" mediale. Blini celular
dhe do tė fitoni llak pėr thonjtė tuaj. Prej nga ju vijnė more kėto
ide?!


Celulari i ri i emėruar Belle ėshtė ridizajnim i atij
SGH-G600 i cili qė nga fundi i vitit tė kaluar ėshtė i pranishėm nė
treg. Specifikat e telefonit janė solide. Ai posedon kamerė prej
5-megapikselėsh, memorie qė mund tė zgjerohet dhe MP3 player tė
integruar.

Pajisja vjen nė ngjyrė vjollce, dhe qartazi synon publikun femėror,
sepse nė Britani tė Madhe me blerjen e pajisjes fitoni tri llake pėr
thonj ekskluzivisht nė ngjyrė vjollce, ashtu qė thonjtė tė janė
krejtėsisht tė koordinuar me telefonin.

Ėshtė e qartė qė tregu i celularėve ėshtė pėrplot dhe prodhuesit duhet
tė ofrojnė gjėra shtesė qė tė mund tė tėrheqin blerės, mirėpo kjo ėshtė
diēka me tė vėrtetė bizare. Kur njė herė tė lyeni thonjtė me ngjyrė
vjollce pėr t’i pėrshtatur me celularin, do tė duhet tė blini edhe
rroba ngjyrė vjollce, sepse thonjtė duhet t’i pėrshtaten veshjes, e mė
pas edhe ēanta e kėpucėt? Industria e modės do tė mund tė pėrfitojė,
derisa gjinia femėrore do tė fillojė tė duket si domate.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
 
Kompania Samsung gjeniale nė marketingun e celularėve!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Informatike dhe Teknologji-
Kėrce tek: