ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Anderson ndalon trafikun pėr tė kaluar nxėnėsit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Anderson ndalon trafikun pėr tė kaluar nxėnėsit   Sun Mar 23, 2008 4:52 pm


Pamela Anderon ka impresionuar prindėrit e nxėnėsve nė shkollėn e fėmijėve tė saj, duke i ndihmuar nxėnėsit tė kalojnė rrugėn nga njėra anė nė tjetrėn.

Aktorja kishte ndaluar trafikun pėr t’u siguruar se fėmijėt do tė mund tė kalonin tė sigurt nėpėr rrugė, nė afėrsi tė shkollės sė djemve tė saj Brandon, 11-vjeēar dhe Dylan, 9-vjeēar.

“Prindėrit tjerė mendojnė se ėshtė qesharake qė e bėj kėtė, por unė jam nėnė dhe duhet ta bėj kėtė. Mė pėlqen kjo”, ka thėnė Anderson.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Anderson ndalon trafikun pėr tė kaluar nxėnėsit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: