ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Eleminohet Juna

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Eleminohet Juna   Sun Mar 23, 2008 3:17 pm


Banorja e dyte e larguar nga shtepia e Big Brother Albania eshte Juna. Mes te nominuarve te javes kane qene Romina, Leonardi dhe Juna, e cila ka marre numrin me te madh te sms-ve dhe telefonatave per te lene shtepine me te famshme ne Shqiperi. Per ta shoqeruar duke dale nga shtepia Juna ka perzgjedhur Olsin i cili e ka shoqeruar deri tek porta dalese, duke e perqafuar ate.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Me ne fund cift   Sun May 04, 2008 2:38 pmMe
ne fund Poli dhe ina cifti i formuar Brenda Big Brotherit I shpallen dashurine
e tyre te gjitheve. Gjate spektaklit te se shtunes mbrema Ina futet ne
magazinen e shtepise se Big Brotherit dhe I jep Polit nje te puthur , me pas te
dy fillojne te puthen dhe shume te emocionuar sidomos Poli ( mezi fliste ).
Ndoshta ata nuk mund te ishin cift brenda Big Brotherit? Perse ata nuk e
filluan lidhjen e tyre ne shtepi? Pse mbasi doli Ina e pranoi dashurine e saj per Polin ?
Ndoshta ka qene vetem per show ?Mesa duket ndodhia me kryesore e spektaklit te se shtunes
nuk ishte dalja e Shkelqimit por pikerisht puthja e Polit me InenJepni
mendimin tuajMbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Eleminohet Juna   Thu May 08, 2008 3:56 pm

shyqyr me ne fund me behet qejfi per te dy por shpresoj qe te jete dashuri e sinqerte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Eleminohet Juna   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Eleminohet Juna
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: