ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   Thu Jun 12, 2008 1:37 am

po shaban e"thash edhe me siper se keto gjera tani ndollin krejt kollaj ,,,,,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arbin
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 63
Localisation : be
Registration date : 27/05/2008

MesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   Thu Jun 12, 2008 9:35 pm

Mvaret ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Emrat e rinj tė Asamblesė Kombėtare te PS, ja lista
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Diskutime per dashurine-
Kėrce tek: