ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   Sat Mar 22, 2008 12:58 pm

Dikush thotė kategorisht,jo njeriu nuk mund tė dashurohet mes internetit!
Tė tjerėt mendojnė qė dashuria mes internetit mund tė ndodhė por ėshtė e pa qėndrueshme
ana tjetėr reale disa tė rinjė njihen,dashurohen dhe fillojnė jetėn e tyre mes dashurisė qė i ka lidhė interneti.

Jepni edhe ju mendimet tuaja:A mund tė dashurohen tė rinjėt pėrmes internetit?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Mendoj se po   Sun Mar 23, 2008 4:33 pm

Nepermjet internetit duke chatur dy persona e njohin njeri tjetrin shume mire sepse nuk kane arsye qe te mos jene vetvetja, sigurisht tani ata dhe mund ta shohin njeri-tjetrin me ane te kamerave ose nepermjet fotogtrafive I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kinezi
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 22
Registration date : 23/03/2008

MesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   Sun Mar 23, 2008 4:36 pm

hahahahhaha the girl ke te drejte lali po une kam pershtypjen se kjo dashuri nuk funksionon Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Kinezi   Mon Mar 24, 2008 7:56 pm

nuk e di mendoj se keshtu eshte megjithese ne internet eshte me e lehte te biesh ne dashuri Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kinezi
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 22
Registration date : 23/03/2008

MesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   Mon Mar 24, 2008 9:41 pm

me e lehte po... po me e brishte se Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   Tue Mar 25, 2008 12:20 am

Nuk ėshtė mė nė pyetje,a mund tė ketė dashuri mes internetit,sepse kjo po ndodhė ditė emė tepėr:Nė pyetje ėshtė:A mund tė jenė tė qėndrueshme dashuritė qė lidhen nė kėtė formė?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lubo
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 8
Registration date : 07/02/2008

MesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   Thu Apr 17, 2008 10:43 am

the_girl shkruajti:
nuk e di mendoj se keshtu eshte megjithese ne internet eshte me e lehte te biesh ne dashuri Laughing
E ke provu ti mi? Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   Thu Apr 17, 2008 4:27 pm

z,lubo ne kemi mirekuptim per ju,por sikur na beni disa pyetje bombastike,znj.girl ka shprehur mendimin e vet,tani ne duhet te pranojme mendimet e te tjereve,pa kerkuar llogari nga ata.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Sigurisht   Thu Apr 17, 2008 7:00 pm

Sigurisht qe e kam provuar sepse une sflas kot pastaj edhe po mos ta kem provuak kam degjuar lubo ika une :qesh:hahahahah Shpresoj mirekuptim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   Wed May 14, 2008 8:37 am

une them se permes internetit mund te dashurohesh edhe mund ta kesh nje lidhje te paster nese esht i sinqert i dashuri/a sepse dashuria kah te vjen nuk i dihet permes internetit apo ne rrug kur te dalesh ben nje gje te till qe te vjen dashuria ashtu qe dashurohesh por nje esht se si ta ruash at dashuri,dhe nje esht se dashuria me genjeshtra nuk shkon sepse her do kur del ne shesh pa marr parasysh se si je dashuru permes internetit apo ne qfaredo menyre
ndodh se shum koh e ke te dashur je afer me te por kur nuk asht real ndodhin keto deri tek ndarja pra ju them se si ne internet apo ne qfaredo menyre qe dashuroheni nuk ka rendesi ,rendesi esht ajo ta mbash dashurin e paster dhe ta ruash

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   Wed May 14, 2008 1:35 pm

pse jo keto gjera po ndollin per dit dhe nuk mund te thuash qe eshte e'pa mundur bile eshte edhe me e' sukseshme se te tjerat ka me shum jetgjatesi dhe me shum afrimitet ,, te dashuruarit ne internet jan edhe me te lumtur !!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
psikologia
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 107
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   Fri Jun 06, 2008 1:03 pm

une mendoj se komunikimi permes internetit eshte shume me i sinqert sepse menyra e mos afersise fizike e ben me te sigurt duke u munduar te i japin sa me shume efikasitet lidhjes pasi qe kontakti fizik mungon ateher mbetet vetem kontakti verbal qe per mua eshte shume me i sinqert se live...dhe me ket mendoj se dy te rinje mund te lidhen permes internetit,natyrisht duke e njohur me gjat me biseda nejeri tjetrin...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
arbin
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 63
Localisation : be
Registration date : 27/05/2008

MesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   Sat Jun 07, 2008 12:21 am

Une bi shpejt ne dashuri ,ska rendsi ku por ne internet esht diqka vertet e veshtir sepse t e kushton e kshtu qe gur gur behet mur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gishteza
General Staff
General Staff
avatar

Numri i postimeve : 82
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   Sat Jun 07, 2008 11:08 am

dicka kalimtare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   Sat Jun 07, 2008 2:50 pm

haha,po de kalimtare znj.gishteza,por edhe asaj kalimtares i thone dashuri!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   Sat Jun 07, 2008 2:52 pmshaban cakolli shkruajti:
haha,po de kalimtare znj.gishteza,por edhe asaj kalimtares i thone dashuri!


kalimtari qe po ti shkaterron zorr e mushkeri kur te shkaterrohesh cfar kalimtareje:qesh: qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   Sat Jun 07, 2008 2:55 pm

eh po bre,por ka dashuri fjale,dashuri genjeshtre,dhe ajo e verteta!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   Sat Jun 07, 2008 7:46 pm

NUK MENDOJ SE MUND TE BIESH NE DASHURI ME DIKE PA E PASURA PRANE TEJE

_________________
Askush nuk i meriton lotet dhe te qarat e tua, dhe ai qe i meriton vertete sdo te te bej kurre te qash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   Sun Jun 08, 2008 2:07 am

po eshte e vertet qe nuk munde te biesh ne dashuri me nje njeri qe nuk e njeh prosenalisht ,, por gjithsesi nga mendja nuk munde te heqesh rehat ,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   Sun Jun 08, 2008 3:56 pm

nese ndonjė sukses mund tė nis nga net.kjo mund tė jetė vetėm nismė,ku njerėzit fillimisht mund tė i shprehen njėri tjetrit.Pas kėsaj nisme mund tė shkėmbehen mendime,caktohen takimet,etj....
pra mund tė themi neti mund tė jetė nismė njoheje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vesa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 09/04/2008

MesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   Mon Jun 09, 2008 11:39 am

mendoj se po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   Mon Jun 09, 2008 11:40 am

nisma mund te jenė pikėrisht nė net
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
psikologia
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 107
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   Mon Jun 09, 2008 2:39 pm

po edhe mendoj se mund te jete nisme gjithashtu mendoj qe mund te quhet edhe nisme shumeee madje me e sukseshme se live epr aryse te komunikimit sepse mendoj qe ne net njeriu kur don te jete serioz mund te jete me serioz dhe me real se live...dhe realizmi i duhet nje nisme te suksseshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   Mon Jun 09, 2008 4:16 pm

pergjigje s sakte psikologe edhe une jam plotesisht i mendimit me ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   Mon Jun 09, 2008 11:35 pm

po sigurisht nisma me e sukseshme eshte mes netit,por qe pastaj vetite tjera duhet mesuar me nje syqeltesi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Emrat e rinj tė Asamblesė Kombėtare te PS, ja lista
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Diskutime per dashurine-
Kėrce tek: