ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A KENI MENDUAR NDONJĖHERĖ PėR PROFESIONIN?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: A KENI MENDUAR NDONJĖHERĖ PėR PROFESIONIN?   Fri Mar 21, 2008 6:13 pm

Sot shkollat e mesme dhe Univerzitetet anekend viseve shqiptare,marrin njė numėr tė madh nxėnėsish dhe studentėsh pa hartuar projekte se ku mund tė i drejtojnė ata pas kryarėjes sė shkollimit!Duke lexuar shtypin njė ditė
tek rubrika pėr tė rinjė shkruante:Nė komunėn e Gjilanit bredhin tė pa punė 550 student tė diplomuar!A keni menduar ju nė zgjedhjen e profesionit tuaj,nėse po-si?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Eshte shkrimtare   Wed Apr 23, 2008 4:12 pm

Perderiasa po vazhdoj shkolle per shkenca socile do te me pelqente te isha nje punojese socile dhe te ndihmoj njertezit dhe pse jo nje politikane e zonja mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A KENI MENDUAR NDONJĖHERĖ PėR PROFESIONIN?   Tue Apr 29, 2008 11:27 pm

Qdo profesion qe njeriut i pelqen dhe e zgjedh ėshtė i mirė,por si duket sot ėshtė vėshtirė tė zgjedhish,sepse pas kualifikimit perkates mbetesh pa pune,andaj njerzeve po u imponohet te zgjedhin nje profesion qe ndoshta nuk e duan fare,por qe te qon me leht te punesimi!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Eshte shume e vertete   Wed Apr 30, 2008 4:08 pm

Eshte shume e vertete njerezit po priren qe te shkollohen per profesionin me fitimprures
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A KENI MENDUAR NDONJĖHERĖ PėR PROFESIONIN?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A KENI MENDUAR NDONJĖHERĖ PėR PROFESIONIN?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Veēoritė e Skėnderbeut, qė nuk i keni njohur mė parė
» Ē'ndodh me profilet ne Facebook pasi te keni vdekur?
» Blerim Rrecaj: Ta kruajmė kokėn bėn ndonjėherė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Teme e lire-
Kėrce tek: