ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si vazhdon historia

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Si vazhdon historia   Fri Mar 21, 2008 3:22 pm

Une ketu kam shkruar fillimin e nje historie. Ju do ta vazhdoni ate sipas mendimit tuaj. Duke bere zhvillimin e historise dhe mbylljen e saj sipas preferences. Historia fillon keshtu:

Ishte nje burre(Akili) dhe nje grua(Helena), te cilet ishin te dashuruar dhe kishin 6 vjet jetonin me njeri-tjetrin. Sigurisht kishin 5 vjet te martuar dhe fryti i dashurise se tyre ishte vajza e tyre 5vjecare(Klea). Gjithshka ishte mire, ata jetonin te lumtur me njeri-tjetrin,por nje mbasdite gruaja merr nje telefonate misterioze. Ishte nje ze i mistershem qe vinte nga ana tjeter e telefonit. Ky ze i tha gruas :- Me tako ne oren 17:30 ne lokalin “Zambaku i verdhe”….
Tani mund te jepni versjonin tuaj te vazhdimit te ngjarjes duke ju pergjigjur temes.
Question Question Question Question Question Question Question Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: versioni im   Fri Mar 21, 2008 4:38 pm

Ajo shkon ne lokal dhe aty takon nje mik te vjeter. Pasi shpjegon qe ishte nje shaka ata fillojne te flasin per kohet e shkuara.Gjithshka perfundon mire. Me pas ato largohen nga lokali dhe shkojne per ne shtepine e saj. Kur arrijne aty ato do te filojne te flasin bashke duke harruar se aty ishte edhe Akili burri i saj.

vazhdimin do ta mendoj per momentin kaq me vjen nder mend.... I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Vazhdimi   Thu Mar 27, 2008 4:37 pm

Akili sigurisht qe u be xheloz dhe per arsyen se ajo nuk i kishte folur kurre per kete mik te mistershem. Ajo vazhdoi akoma me shume ta acaronte Akilin duke e perqafuar mikun e saj, Ne kete moment futet babai i vajzez Andoni i cili sa pa mikun e saj shkoi per ta perqafuar,mesaduket edhe ai e njihte kete djale....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: sipas meje   Fri Mar 28, 2008 10:47 pm

Kur gruaja shkon ne lokal ajo gjen aty nje leter dhe personi misterioz i telefonit nuk ishte aty. Ajo hap me frike letren dhe lexon nese do te shohesh perseri vajzen tende duhet te paguash 50 mije euro. Gruaja shtanget ne vend dhe niset menjhere per ne shtep. Aty gjen gjithshka te shkatarruar dhe e gjen burrin e saj ne toke te mbuluar nga gjaku, menjehere shkon e hutuar drejt telefonit dhe shtyp numrin 991. Policia e shoqeruar nga ne ambulance vjen menjhere.

Vazhdon..... Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Si vazhdon historia   Sat Mar 29, 2008 1:32 am

historia po vazhdon mjaft bukur,dua te them se the-girl dhe Anisa jane dy postueseshume te shquara qe shtjellojne postime mjaft te rendesishme,dhe i kane dhene nje begati forumit,rrespekt dhe pergezime.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: shaban   Mon Mar 31, 2008 3:13 pm

shaban po pse nuk le dhe ti nje mendim se si mund te vazhdoje historia Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Si vazhdon historia   Mon Mar 31, 2008 7:14 pm

Do te le edhe une ndonje mendim,por kur te kam me teper kohe znj.Wendi,sepse duhet te kem meteper koncentrim per keto mendime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si vazhdon historia   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si vazhdon historia
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vazhdon ikja masive e tė rinjve (Foto)
» KĖNGA LABE DHE HISTORIA E SAJ MIJĖRAVJEĒARE
» Historia e lashtė
» Historia e Prekazit ėshtė histori e lavdishme
» Selim Hasanaj: Tė dihet e vėrteta, historia e dy familjeve

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Teme e lire-
Kėrce tek: