ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jackson ėshtė martuar me dadon e fėmijėve tė tij

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Jackson ėshtė martuar me dadon e fėmijėve tė tij   Thu Mar 20, 2008 3:42 pm


Kėngėtari kontrovers, Michael Jackson, mė herėt gjatė kėtij viti ėshtė martuar fshehurazi me dadon e fėmijėve tė tij, kanė bėrė tė ditur mediat amerikane. Pėrkundėr mohimit tė kėtij lajmi nga ekipi i yllit tė muzikės pop, gazeta “America s National Enquirer” madje ka siguruar edhe kopjen e njė dokumenti pronėsor, ku Jackson ka shkruar se ėshtė i martuar. Sipas njė burimi tė afėrt me mbretin e muzikės pop, Jackson ėshtė martuar me 40-vjeēaren, Grace Rwaramba, nė Las Vegas nė muajt a parė tė kėtij viti. "Grace ėshtė njė nga miqtė e tij mė tė mirė. Ajo ėshtė njė nga personat e rrallė qė i ka qėndruar afėr, pėrkundėr problemeve tė shumta me tė cilat ėshtė ballafaquar – pėrfshirė kėtu edhe gjykimin pėr ngacmim seksual tė fėmijėve, nė vitin 2005”, ka thėnė ky burim pėr “Enquirer”. Nėse ky pohim del i vėrtetė, atėherė kjo ėshtė martesa e tretė e Jacksonit. Mė herėt, ai ka qenė i martuar me Debbie Rowe dhe Lisa Marie Presley.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: i madh   Fri Mar 21, 2008 4:48 pm

Ka qene nje kengetar i madh me kenge qe degjohen akoma edhe sot dhe kete nuk e mohon dot njeri por kohet e fundit ai ka zbuluar veshtiresite e operacioneve plastike pasojat e tyre, megjithate u mesuam me vipat po degjojme lloj lloj gjerash kjo seshte asgje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jackson ėshtė martuar me dadon e fėmijėve tė tij
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Edhe njė zbulim nga jeta e Michael Jackson-it

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: