ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gjera te cuditshme

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Gjinjtė mė tė mėdhenj nė botė peshojnė 18 kilogramė!   Sat Jun 07, 2008 7:38 pmYlli
pornografik, Maxi Mounds ka hyrė nė Librin e Rekordeve Guinnes si
pronare e transplantimeve mė tė mėdha nė botė – secili gji i saj peshon
9 kilogramė.
Maxi qysh para disa vitesh kishte dėgjuar se
ekziston kategoria “gjinjtė mė mėdhenj natyral’. Ajo kishte kontaktuar
Guinnes-in dhe kishte pyetur nėse ka kategoritė pėr ata tė
transplantuar.

"Mė thanė se nuk kanė dhe nuk i kam thirrur asnjėherė tjetėr. Mirėpo
ata mu lajmėruan dhe mė pyetėn nėse ende jam e interesuar qė tė marrė
pjesė nė ‘garė’. Kaloi njė kohė dhe mė pas mė lajmėruan se kisha
fituar”, ka thėnė Maxi.

Maxi gjatė viteve tė 90-ta kishte filluar tė punoj si striptizere nė
Florida. Ish-balerina atėkohė kishte vendosur tė ndryshonte pamjen e
saj.

"I kam pasur disa silikone tė modės sė vjetėr. Mirėpo atėkohė patėn
filluar disa tregime tė tmerrshme pėr to dhe i pata larguar pėr tė
vendosur tė reja, transplantime mė pak tė dėmshme", thotė Maxi.

Mirėpo, gjinjtė prapė filluan ‘tė lėshohen’ dhe Maxi sėrish ka larguar
transplantimet. Ajo kishte vendosur pėr njė teknologji tė re e cila do
tė duhej ‘tė shtynte’ gjinjtė e saj tė prodhojnė lėng i cili do tė
mbushte gjinjtė, por ato thjeshtė vazhduan tė rriten edhe mė shumė sesa
duhej.

Maxi nuk ka partner, sepse siē thotė ajo, nevojitet dikush qė ėshtė me tė vėrtetė i veēantė i cili mund tė pėrballet mė kėtė.

"Ka pasur edhe situata vėrtetė shumė qesharake, si p.sh. shumė meshkuj
kanė ‘fituar’ shuplaka fytyrės nga tė dashurat e tyre sepse thjesht nuk
mundur t’i largojnė sytė nga gjinjtė e mi", ka thėnė Maxi duke qeshur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
arbin
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 63
Localisation : be
Registration date : 27/05/2008

MesazhTitulli: Re: Gjera te cuditshme   Sat Jun 07, 2008 9:50 pm

Nje turiste amerikane me kudren e saj (bustren)shtat za nga aterimi prej afrike ne belgjik, kudra i ka pjell ne airoplan,dhe ja ka ba 6 klysh te vogel,por qka ndodhi pastaj?me kelyshet e shkret qe nuk paten pasaporta nukmunden me te udhtojn me avion per amerik; policija e airoportit ja burgosi kelyshet e saj kurse pronarja amerikanka udhtoj per ne amerik vetem me kudren(buster a meqk si i thojn)

E mira e saj ishte se radiot kishin lajmruar ket ngjarje dhe femijet e fshatrave qytezav rreth airoportit kan shkuar dhe ikan mar kelyshet e kudres,per nej jav ju kan dhen tamel dhe mbas nej jave ka ardh amirikanka dhe i ka kerkuar kelyshet e kudres dhe ka sjell pasaportat dhe ka paguar nej denim se kinse kudra shtatza ka udhtuar me airoplan.

Amerikanka e zemeruar pagoi femijet dhe familjaret te cilet e kishin mar kelushet per mbikqyrje dhe tha ifalenderoj femijet per ket gjest,kurse ju them se keni instucionen te korruptuara.. hehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Gjera te cuditshme   Sun Aug 10, 2008 8:45 pm

Ujėvara mė e madhe nė Botė ėshtė “Engjėl” e lumit Karao (Venezuelė). Lartėsia nga e cila bie uji ėshtė 1.000 m. Kjo ujėvarė ėshtė vetėm njė nga shumė ujėvarat e larta nė kėto anė te Venezuelės. Emrin e ka marrė sipas pilotit amerikan Xhimi Engjėl i cili nė vitin 1933 e ka vizituar dhe vendosur nė ditarin e tij.
Ujėvara e dytė ėshtė nė Republikėn Jugafrikane me lartėsi 414 m.
Ujėvara e tretė ėshtė “Kukenani” nė Venezuelė me 610 m, lartėsi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Gjera te cuditshme   Sun Aug 10, 2008 8:48 pm

Gjethet mė tė mėdha i ka njė lloj pallme e quajtur “Rafia”, rritet nė brigjet e lumit Amazon. Gjethet e saj tė blerta arrin gjatėsi deri 22 metra dhe gjereėsi afėr 12 metra, kurse bishtin e gjethės e ka 5 metra tė gjatė.
Njė gjethė e tillė mund tė shtrehoj 10 njerėz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Gjera te cuditshme   Thu Jan 22, 2009 1:35 am

gjera té ēuditshme !!!!!!!!!!!!!

Ae dini qe ka edhe njerz té ēuditshem pa leri gjerat e' tjera
e asi njerzish kemi edhe neve ne keté forum ,, ketu ne mesin toné ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Gjera te cuditshme   Mon Jan 26, 2009 12:04 am

po kete e ke thene mire,sepse ai je bash ti vet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Gjera te cuditshme   Tue Jan 27, 2009 2:46 am

per kete sa jemi ne,duhet vleresuar te tjeret,sepse juve nuk ju punon nje fije nervore,te beni vleresime..............................................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Gjera te cuditshme   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gjera te cuditshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Kuriozitete te ndryshme-
Kėrce tek: