ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Londėr, kėrkohen njė duzinė gra shtatzėna pėr balet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Londėr, kėrkohen njė duzinė gra shtatzėna pėr balet   Wed Mar 19, 2008 6:00 pm

Londėr, kėrkohen njė duzinė gra shtatzėna pėr balet

“Pėrveē se janė tė rėnda, plot ankesa dhe tė ngathėta, gratė shtatzėna janė edhe mahnitėse, tė bukura dhe tė qeta”, thotė drejtori artistik i kompanisė britanike tė baletit. Pėr ta vėrtetuar, Balletloret po rekruton 12 gra shtatzėna pėr tė performuar nė njė produksion vallėzimi pėrkrah balerinėve profesionistė. “MaEternal” do tė shfaqet nė qytetin verior tė Newcastle nė maj dhe i ofron tė pėrzgjedhurave “mundėsinė tė ndajnė me audiencėn bukurinė e mbartjes sė njė tjetėr jete brenda tyre”. Eksperiencat e mėparshme nuk janė tė nevojshme, por rreziku i njė lindjeje nė skenė ėshtė i lartė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Londėr, kėrkohen njė duzinė gra shtatzėna pėr balet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vritet Nezir Golaj nė Londėr

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Kuriozitete te ndryshme-
Kėrce tek: