ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 THENJE PĖR ATDHEUN DHE LIRINĖ

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: THENJE PĖR ATDHEUN DHE LIRINĖ   Fri Mar 14, 2008 6:07 pm

Eėmbėl dhe e bukur ėshtė tė vdesesh per atdheun dhe tė lirė tė lėsh pas vetes fėmijėt,shtėpinė dhe gjithė ēke.

HOMERIEndacaku i shqetesuar me ne fund deshiron te kthehet ne atdhe,ne kasollen e tij,aty ku gjen ate kenaqesi qe me kot e ka kerkuar ne vend te huajGĖTEAi qe nderon flamurin kur eshte i vogel,i del zot kur te rritet.

E:DE AMIĒIS
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: THENJE PĖR ATDHEUN DHE LIRINĖ   Sun Mar 16, 2008 3:56 pm

Gėzimet qė ke nė Atdhe mė kot i kėrkon jashtė tijMAHLMANEdhe zemrat tuaja tė vogla ndizen,edhe shpirterat tuaj dhjetėvjeqar ,lartesohen para emrit te bukur Atdhe.

E:DE AMIĒISO zė i ėmbėl!Sa mirė tingėllon gjuha amtare nė vend tė huaj.

GĖTE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: THENJE PĖR ATDHEUN DHE LIRINĖ   Mon Mar 17, 2008 9:15 am

gjuh e embel sikur mjalta gjuha ime e tokes shqipe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: THENJE PĖR ATDHEUN DHE LIRINĖ   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
THENJE PĖR ATDHEUN DHE LIRINĖ
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Malli pėr atdheun
» Mentor Thaqi:NĖ PĖRKUJTIM TĖ MASAKRĖS SĖ BELEGUT TĖ DEĒANIT DHE GJITHĖ MASAKRAVE NĖ ATDHEUN TIM,NDERIM!!!
» Berisha te Varrezat e Dėshmorėve: Nderim atyre qė u flijuan pėr lirinė
» Duro Mustafaj: Poezi,burimi i shpirtit tė tij

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Kosova/Mali i Zi/Maqedonia-
Kėrce tek: