ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pershendes te gjithe antaret

Shko poshtė 
AutoriMesazh
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Pershendes te gjithe antaret   Thu Mar 13, 2008 5:42 pm

Very Happy Pershendes te gjithe antaret e ketij forumi te mrekullueshem qe me ka ndihmuar me disa materiale per shkollen dhe gjithashtu dhe per te shprehur mendimin tim jeni te gjithe si shpirt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bardh
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 32
Registration date : 03/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendes te gjithe antaret   Fri Mar 14, 2008 11:45 am

Gjithashtu edhe unė i pėrshėndes tė gjithė antėrėt e kėtij forumi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendes te gjithe antaret   Fri Mar 14, 2008 5:29 pm

The-girl,edhe ne te pershendesim,jemi te kenaqur me punen dhe sjelljen tuaj ne forum,gjithashtu ju urojme shume suksese ne mesime.

Po ashtu z. Bardh jeni shume i pershendetur nga ana jone.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kinezi
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 22
Registration date : 23/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendes te gjithe antaret   Sun Mar 23, 2008 4:52 pm

the_girl shkruajti:
Very Happy Pershendes te gjithe antaret e ketij forumi te mrekullueshem qe me ka ndihmuar me disa materiale per shkollen dhe gjithashtu dhe per te shprehur mendimin tim jeni te gjithe si shpirt

wow... edhe ti gjithashtu Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendes te gjithe antaret   Tue Mar 25, 2008 10:16 pm

edhe ne ju pershendesim te gjitheve,jeni shume te mire dhe po beni pune te frytshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendes te gjithe antaret   Mon Mar 31, 2008 7:19 pm

pershendesznj.Wendi e cila tani gjendet ne linje dhe i uroj dite te mbare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Pershendetje   Thu Apr 03, 2008 2:24 pm

Meqe tani nuk paska antare online i pershendes te gjithe ato qe do te vijne pas
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: pershendes mateo_24   Sat Apr 05, 2008 3:12 pm

pershendetje dhe ja kalofsh mirte ne forum . tani ika une ika une qesh .ishte shaka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendes te gjithe antaret   Sat Apr 05, 2008 8:16 pm

flm Anisa,po ashtu ju pershendesim,kaloni mirė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendes te gjithe antaret   Fri Apr 11, 2008 6:37 pm

pėrshėndetje pėr gjithė anėtarėt,kaloni sa mė mirė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendes te gjithe antaret   Tue Apr 15, 2008 8:22 pm

tani ika unė,pėrshėndes ata qė vijnė nė linjė pas meje dhe u uroj qaste tė kėndshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendes te gjithe antaret   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendes te gjithe antaret
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Teme e lire-
Kėrce tek: