ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 per dashurinė-thėnje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: per dashurinė-thėnje   Tue Mar 11, 2008 6:19 pm

pėr ty qaj
pėr ty vuaj
i pranguar
nė dhe tė huaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
psikologia
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 107
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: per dashurinė-thėnje   Wed May 28, 2008 12:17 pm

Mund te blesh nje shtepi-por jo ngrohtesine
Mund te blesh nje liber por jo diturine
Mund te blesh krevatin por jo gjumin
Mund te blesh doktorin por jo shendetin
Mund te blesh seksin por jo DASHURINE.


Shpirti me siguri te dhembin kembet?
Je lodhur se gjithe naten me ke ecur neper koke...

Te dua me shume se dje e me pak se neser.

Me pelqen kur ankohesh,
me pelqen kur zemerohesh,
me pelqen kur ke inat
edhe kur nuk me len rehat.
Me pelqen kur ke besim
sepse te dua o shpirti im ! ! !
Dua 5 minuta : 1 per te te folur,2 per te te perkedhelur, 3 per te te pare,4 per te te puthur , 5 per te kthyer oren prapa dhe te filloj nga e para.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
psikologia
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 107
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: per dashurinė-thėnje   Wed May 28, 2008 12:21 pm

E kam humbur mendjen,
nuk e di se ku e kam,
shihe mos ėshtė tek ti,
se edhe zemrėn nuk e kam,
buzėt mi ke marė puthi nėse do,
por mos mi mer sytė se dua te te shoh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
psikologia
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 107
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: per dashurinė-thėnje   Wed May 28, 2008 12:25 pm

Bletet me kan zili , sepse ti je mjalti me i embel per mua....


Do te dishe sa e madhe eshte dashuria ime per ty?
Numro dallget...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Thenie per dashurine dhe femren   Fri May 30, 2008 3:28 pm

Thenie per dashurine dhe femren

Simpatia eshte celesi i dashurise. ANONIM
Dashuria eshte me e vjeter se feja. KUTELI
Paraja nxit idealet, dashuria materializmin. REMARK
Puthja eshte himni i dashurise. ANONIM
Ne dashuri komandon kush dashuron me pak. ANONIM
Shumica e njerezve jetojne per dashurine dhe admirimin, por
me e rendesishme eshte t’I ndjekesh keto. EILDE
Dashuria eshte motiv i shpreses. ANONIM
Nese e ofron me vullnet te lire dhe pa kushte, vetem keshtu
mund te forcohet dhe te behet me domethenese nje
marredhenie dashurore L.BUSCAGLIA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: per dashurinė-thėnje   Fri May 30, 2008 11:55 pm

Dashnija - te thanč
dashnija edhe tč terč
dashnija tban tč lumtur
por jo bash pčrherč!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: per dashurinė-thėnje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
per dashurinė-thėnje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Poezi pėr dashurinė
» Fatime Kulli: Mendimi filozofik pėr dashurinė dhe jetėn
» Thėnje tė ndryshme pėr dashurinė!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Diskutime per dashurine-
Kėrce tek: