ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PĖRSHėNDETNI ANėTARėT KUR TĖ HYNI NĖ FORUM-ERDHA-SHKOVA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: PĖRSHėNDETNI ANėTARėT KUR TĖ HYNI NĖ FORUM-ERDHA-SHKOVA   Sun Mar 09, 2008 10:34 am

Pėrshėndet njėrin nga anėtarėt qė janė nė linjė,kur tė hyni nė forum,apo kur tė dilni nga forumi.

Psh,the-girl,ėshtė nė forum,unė sapo hy e pėrshėndes

Pėrshėndetje th-girl

Apo kur dua te shkoj pėrshėndes kėshtu:

Tani mė duhet tė shkoj,kaloni mirė ju qė mbeteni nė linjė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: PĖRSHėNDETNI ANėTARėT KUR TĖ HYNI NĖ FORUM-ERDHA-SHKOVA   Sun Mar 09, 2008 10:37 am

Razz Tani erdha
Mirė mėngjezi Anisa,kalo qaste te bukura ne forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: PĖRSHėNDETNI ANėTARėT KUR TĖ HYNI NĖ FORUM-ERDHA-SHKOVA   Fri Mar 14, 2008 5:58 pm

Tani erdha une,pasi per momentin nuk paska anetare ne linje ju pershendes juve qe vini pas meje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: PĖRSHėNDETNI ANėTARėT KUR TĖ HYNI NĖ FORUM-ERDHA-SHKOVA   Sat Mar 15, 2008 11:03 pm

Pershendes Znj.Wendi,the-girl,Anisa,anna,Bardh dhe shume anetar qepo bejne nje pune te mire ketu ne forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: PĖRSHėNDETNI ANėTARėT KUR TĖ HYNI NĖ FORUM-ERDHA-SHKOVA   Mon Mar 17, 2008 9:17 am

ju pershendes te gjitheve megjithese asnje nuk esht online dhasht zoti tjeter her jeni te gjith ne forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: PĖRSHėNDETNI ANėTARėT KUR TĖ HYNI NĖ FORUM-ERDHA-SHKOVA   Wed Mar 19, 2008 10:36 am

pershendetjeper ju gurbetqarja,dhe gjithė anėtarėve tė forumit tonė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Pershendetje   Wed Mar 19, 2008 5:41 pm

Pershendes antaret me aktiv te forumit te cilet shkruajne dhe vizitojne rregullisht forumin dhe i bej thirrje atyre qe s'jane aktiv qe te dergojne me shume mesazhe dhe te hapin tema te reja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
kinezi
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 22
Registration date : 23/03/2008

MesazhTitulli: Re: PĖRSHėNDETNI ANėTARėT KUR TĖ HYNI NĖ FORUM-ERDHA-SHKOVA   Sun Mar 23, 2008 4:52 pm

Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: PĖRSHėNDETNI ANėTARėT KUR TĖ HYNI NĖ FORUM-ERDHA-SHKOVA   Tue Apr 22, 2008 3:51 pm

pėrshėndetje znj.gurbetqarja qė tani je nė linjė,kalo qaste tė bukura nė forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: PĖRSHėNDETNI ANėTARėT KUR TĖ HYNI NĖ FORUM-ERDHA-SHKOVA   Wed Apr 23, 2008 1:56 am

Evil or Very Mad oo mir se ju gjeta se erdha si ja ēuat more
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: PĖRSHėNDETNI ANėTARėT KUR TĖ HYNI NĖ FORUM-ERDHA-SHKOVA   Wed Apr 23, 2008 8:47 am

ju pershendes te gjitheve vellezer e motra megjithese asnje nuk esht online zgjohuniiiiiiiiiiiiii gjumasha se erdh dreka hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: pershendetje   Wed Apr 23, 2008 3:43 pm

te gjithe anteret e forumit dhe ata qe do te behen antare ne te ardhmen. NUk po i them me emra antaret qe pershendes se mos harroj ndonje Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: PĖRSHėNDETNI ANėTARėT KUR TĖ HYNI NĖ FORUM-ERDHA-SHKOVA   Mon Apr 28, 2008 6:25 pm

flm,ju pershendesim edhe ne te gjithė juve pa dallime.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: PĖRSHėNDETNI ANėTARėT KUR TĖ HYNI NĖ FORUM-ERDHA-SHKOVA   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PĖRSHėNDETNI ANėTARėT KUR TĖ HYNI NĖ FORUM-ERDHA-SHKOVA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Marifetet qė pėrdorin femrat pė tė manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisė
» Idriz Morina:Seksualiteti nė Universitet
» Early Intervention Program( Nderhyrje e Menjehershme)
» AGIM GASHI - DRIDHE - DRIDHE MOJ KALLASHKĖ

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Teme e lire-
Kėrce tek: