ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bėn% njė pyetje,jep njė pėrgjegjeje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Bėn% njė pyetje,jep njė pėrgjegjeje   Sun Mar 09, 2008 8:53 am

Forumist te nderuar,numri i juaj po rritet dita dites,po luajme lojen komunikim ne mes veti,psh
ti benenje pyetje,une jep nje pergjegjeje,ose anasjelltas.
Une po filloj i pari menje pyetje,ai pas meje jep pergjegjejen dhe i bene nje pyetje tjetrit.

Po filloj unei pari:

Mbreme te ne koha ishte ekthjellet

Ju ne sa ora jeni zgjuar sot ne mengjes?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Bėn% njė pyetje,jep njė pėrgjegjeje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lavdrim Muhaxheri duke e marrė nė pyetje djalin qė e ekzekutoi me antitank (Video +18)
» Njė pyetje nga Ilir Dardani: A ėshtė Gjergj Kastrioti Hero i tė gjithė Shqiptarėve? (I)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Teme e lire-
Kėrce tek: