ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Patrick Swayze me kancer

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Patrick Swayze me kancer   Sat Mar 08, 2008 4:01 pm


Patrick Swayze besohet te kete kancer pankreatik dhe si pasoje e kesaj i mbeten shume pak jave jete!!
Lajmin e tmerrshem e percolli i pari Page Six sipas nje interviste qe kishte pasur me vete yllin e Dirty Dancing, Patrick Swayze.
Patrick u diagnostikua muajin e kaluar me kancer ne pancreas, gje e cila do te mbylle ne menyre tragjike jeten dhe karrieren e shkelqyer te yllit hollivudian Patrick Swayze.
Te semuret me kete lloj semundje arrijne te jetojne mesatarisht nga 6 muaj deri ne 9 muaj, ku vetem 4 perqind e pacienteve mund te rrojne disa vite.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
 
Patrick Swayze me kancer
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: