ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A mund t'ju pyes per dicka

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Fri May 23, 2008 6:35 pm

tė gjithė e dijmė qė tradhėtia nuk ėshtė e mirė,andaj nėse nuk duam tė na tradhėtoj kush,nuk duhet tė tradhėtojmė dikend.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Sat May 24, 2008 1:29 am

gjithkush e din se si eshte mir e si eshte keq te gjith e shajme
teadhtine ,, por tradhtia ka qene eshte dhe do te jet per jeté te jetes se tradhtin njerzit e bejn ,, pra edhe ne qe e diskutojm ketu edhe ne tradhtojm ...troē muhabeti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Sat May 24, 2008 5:21 pm

hahaha,z.artani,po mirė sė paku tė bėjmė pėrpjekėje tė vetdijėsohemi,tė mos i pėrsėrisim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Sun May 25, 2008 4:23 pm

KU JETON TI ZOTI SHABAN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Sun May 25, 2008 5:39 pm

doja ti beja nje pyetje artanit. Ku jeton dhe me se merresh , cpune ben

_________________
Askush nuk i meriton lotet dhe te qarat e tua, dhe ai qe i meriton vertete sdo te te bej kurre te qash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Mon May 26, 2008 12:40 am

PO une jetoj ne belgjike dhe punoj ne nje firme elektriciteti ,,,
dhe jam nga SHKODRA ,
po te njejten pyetje ke edhe ti nga une zonjushé VENDI
nga je dhe ku jeton
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Wed Aug 06, 2008 12:47 am

Do te doja te pyesja shetnike se ckuptim ka nicku(pseudonimi) yt.

_________________
Askush nuk i meriton lotet dhe te qarat e tua, dhe ai qe i meriton vertete sdo te te bej kurre te qash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
Morena
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 141
Registration date : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Wed Aug 06, 2008 12:57 pm

Artat ti je ne foto ? Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dafka
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 27
Registration date : 16/07/2008

MesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Wed Aug 06, 2008 6:20 pm

e ti Morena?? Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Wed Aug 06, 2008 7:39 pm

Morena shkruajti:
Artat ti je ne foto ? Very Happy


po une jam he mos qofsha se spo kam shans ne dashuri hiē
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Morena
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 141
Registration date : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Wed Aug 06, 2008 8:09 pm

yyyyyyyyyyyyy ti je dakort dhe nuk ke shanc cudi ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Wed Aug 06, 2008 8:12 pm

jo jo nuk ka ēudi ( fjala eshte dashuri per zemer )pa leri te tjerat se ma prun ne maj te hundes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Morena
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 141
Registration date : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Wed Aug 06, 2008 8:20 pm

Ndoshta ke ber zgjedhje te gabuar ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Wed Aug 06, 2008 8:26 pm

po sigurisht qe kam gabuar se vajzat e huaja nuk jan si shqipetaret kurr ( si vajzat tona nuk ka as kund ne bote
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Morena
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 141
Registration date : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Wed Aug 06, 2008 8:29 pm

artani shkruajti:
po sigurisht qe kam gabuar se vajzat e huaja nuk jan si shqipetaret kurr ( si vajzat tona nuk ka as kund ne bote
te pergezoj per mendimin qe ke ,por jan pak ata qe mund te vlersojn .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Wed Aug 06, 2008 11:05 pm

po moj me te bukura se ju nuk ka,vet gjaku shqiptar eshte me terheqes!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Morena
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 141
Registration date : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Thu Aug 07, 2008 1:38 pm

Shaban jam plotesisht dakort por keto jan gusto gjithsekush ka mendimin e tij.

Shaban cfar moshe keni ju?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Thu Aug 07, 2008 11:02 pm

haha,po une jam djal i ri moj,po vetem dhash komplimentin per bukurinė e vajzave shqiptare!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Fri Aug 08, 2008 9:15 pm

shetnike pse sme ke kthyer pergj moj vajZ . Sa per vajzat shqiptare jane me te mirat me te zgjuarat e gjith botes kjo dihet apo jo>> mire

_________________
Askush nuk i meriton lotet dhe te qarat e tua, dhe ai qe i meriton vertete sdo te te bej kurre te qash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Sat Aug 09, 2008 12:12 am

po kjo eshte e verteta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Sat Aug 09, 2008 5:54 pm

po ku ka si VAJZAT tona farao ne kete bote jane si lule waw nuk ka mbi to shqipetar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Thu Aug 28, 2008 8:30 pm

ēa hani me se shumti dhe her ne dite hani 1-2-3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Qejfliu
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 241
Registration date : 10/08/2008

MesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Thu Aug 28, 2008 9:36 pm

Ha nje kifle ne mengjes dhe ne dreke ushqehem ne kuzhinen e ushtrise te gjitha te mirat, prej mishit e deri ne akullore!
Ha dy rralle here tri here ne dite (nese llogaritet nje racion ajo kiflja e mengjesit)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Sat Aug 30, 2008 11:28 pm

SIPAS SHIJES DHE ME ORAR TRI HERĖ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Qejfliu
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 241
Registration date : 10/08/2008

MesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Sun Aug 31, 2008 9:53 am

Pyetje per shetnike: A vjen te pijme kafe bashk?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A mund t'ju pyes per dicka
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Sejdi Berisha:Kujtimi pėr mėsuesin tim, pėr ėndrrėn e shkrimit...!
» Shokėt e Atjon Zhitit nuk mund tė besojnė se ai nuk jeton mė (FOTO)
» Thaēi: Presidenti do tė zgjidhet nga PDK-ja
» Esat Ahmeti:Ai qė nuk e njeh veten, nuk mund ta njohė as tjetrin
» Kristaq Shabani:Lajthitje e tė lajthiturve?!A mund tė ngacmohet zjerrmi?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Te njihemi me njeri-tjetrin-
Kėrce tek: