ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A mund t'ju pyes per dicka

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: A mund t'ju pyes per dicka   Sat Mar 08, 2008 12:36 am

Pėr tė u njohur mė mirė njėri me tjetrin ju mund tė i drejtoheni me pyetjen" A mund t'ju pyes per dicka ",natyrisht nuk mund tė insisistoni nė pyetje sekrete,poraq sa lejon ai qė pyetni
Unė po bėjė pyetjen e parė:


Edituar pėr herė tė fundit nga WENDI nė Sun Apr 13, 2008 8:35 pm, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : Shaban besoj se me kupton thjesht nje korrigjim gramatik)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Sat Mar 08, 2008 12:38 am

Znj.Wendi: Ēka studjoni ju,dhe si i dilet tė kryani studimet me afat,me njė fjalė:Si arrihet deri te suksesi?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Jam ne shkolle te mesme   Sat Mar 08, 2008 3:24 pm

Une studjoj ne gjimnaz profili shkencor.Qe te kesh sukses jo vetem ne shkolle te mesme por edhe ne te larten duhet pune e madhe. Duhet te mesosh rregullisht.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Sat Mar 08, 2008 5:38 pm

Flm pėr pėrgjegjėjen znj. Wendi,ėshtė shumė fakt se pėr tė arritur suksesin duhet vendosmėri,punė e qėndrushmėri,pėr tė cilat pa dyshim ju i zotoni,ju uroj shumė suksese.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Sat Mar 08, 2008 5:41 pm

pyetja ime tjetėr i drejtohet z. Bardh
z. Bardh,nese nuk prishė ndonjė punė,mund tė pėrgjigjeni,kush ėshtė Bardh,qka ka pregaditje profesionale,ku ka punuar,kupunon,samirret me letersi,dhe ne sa forume bashkėpunon????Do e lusja per mirėkuptim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Doja te pyesja   Sun Apr 27, 2008 2:45 pm

Doja te pyesja shaban cakolli se ku punon dhe jeton dhe sa kohe te lire ka gjete dites
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Sun Apr 27, 2008 5:54 pm

Me kėnaqėsi tė pėrgjigjem znj.the-girl,unė jetoj nė NRW tė Gjermanisė,punojė nė njė shtypshkronjė,kohė tė lirė nuk kam aspak,jam krijues njė kohė ma merr krijimtaria kam botuar pesė pėrmbledhje poetike dhe jam nė pregaditjen e sipėr tė disa tjerave,bashkėpunoj edhe me disa forume shqiptare,me disa aktivitete mė parė me Shoqatėn e Intelektualėve Shqiptar nė Mėrgim,tani edhe me Shoqatėn e Shkrimtarėve Artistėve dhe Krijuesve Shqiptar nė Gjermani (SHESHAKSHGJ),megjithatė mundohem tė gjejė kohė tė lirė nė tė gjitha ngapak.Pėr tė thėnė mė drejt,nėpėr forume postoj edhe nga vendi i punės,kuptohet nė rrezik,por...Flm nga ju pėr pyetjen e parashtruar,besoj se sado pak shkurtimisht jam pėrgjegjur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Ja ku njohem me mire   Tue Apr 29, 2008 6:39 pm

Ja ku njohem me mire shaban _cakollin une do ti beja nje pyetje the girl se kush eshte nje hobi i madh per te c,pelqen te bje me shume ne kohe te lire. mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Fri May 09, 2008 5:22 pm

the girl po si ki ke kthyer pergjigje vajzes moj

_________________
Askush nuk i meriton lotet dhe te qarat e tua, dhe ai qe i meriton vertete sdo te te bej kurre te qash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Tue May 13, 2008 8:04 pm

Anisa shkruajti:
Ja ku njohem me mire shaban _cakollin une do ti beja nje pyetje the girl se kush eshte nje hobi i madh per te c,pelqen te bje me shume ne kohe te lire. mire


Une mendoj se shaban cakullin duhet shpallur babagjysh te te gjitha forumeve sepse ky padyshim se re"flekton ne te gjithe forumet shqiptare e sa i perket hobit ska dyshime, forume dhe poezi te lira apo rep-poezi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Wed May 14, 2008 6:48 pm

anisa te kerkoj te falur me ka shpetuar kjo teme mendoj se hobi im eshte muzika me pelqen ta degjoj jo qe ta kendoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Wed May 14, 2008 7:03 pm

ska gje the girl edhe une e kisha harruar kete waw
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Thu May 15, 2008 11:38 pm

sa ore ne dite kaloni ne internet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Fri May 16, 2008 4:27 pm

i dashur artan kjo teme eshte tek kategoria sondazhe. Eshte nje teme qe pyet te gjithe antaret se sa ore ne dite kalojne ne internet

_________________
Askush nuk i meriton lotet dhe te qarat e tua, dhe ai qe i meriton vertete sdo te te bej kurre te qash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
gishteza
General Staff
General Staff
avatar

Numri i postimeve : 82
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Fri May 16, 2008 10:06 pm

ca po beni ne keto momente??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Sat May 17, 2008 1:07 am

WENDI shkruajti:
i dashur artan kjo teme eshte tek kategoria sondazhe. Eshte nje teme qe pyet te gjithe antaret se sa ore ne dite kalojne ne internet

me fal , ke te drejt , por pytje eshte edhe kjo ,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Sat May 17, 2008 8:31 pm

ndoshta ke te drejte artan por wendi mundohet qe te mbaje forumin sa me ne rregull me kupton. Shpresoj per mirekuptim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Sat May 17, 2008 8:52 pm

pyetje ėshtė z.artan,ne nuk po themi nuk ėshtė pyetje,po kjo pyetje ėshtė te sondazhet,prandaj kemi mundur aty tė pėrgjigjemi,qė tė mos hapet dy herė e njejta pyetje.Ne nuk jemi asgjė kundėr jush z.artan,vetėm rregullorja e forumit kėrkon qė pyetjet tė hapen nė rubrikėn pėrkatėse.Ne tė gjithė nė fillim kėshtu kemi hapur ndonjė temė aty ku nuk e kishte vendin,po me kalimin e kohės,ju kemi shmangur.Besoj se po mirėkuptohemi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Sat May 17, 2008 9:12 pm

mjaft me e kritikuat djalin se e mori vesh qe e kishte gabim hahahahahah Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Sat May 17, 2008 9:15 pm

jo,ne nuk po kritikojmė znj.Anisa,vetėm po sqarojmė disa gjėra qė kėrkon rregullorja nė forum,besojmė se po kuptohemi vėllėzerisht me mirėkuptimin mė tė plotė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Sat May 17, 2008 11:00 pm

shaban cakolli shkruajti:
pyetje ėshtė z.artan,ne nuk po themi nuk ėshtė pyetje,po kjo pyetje ėshtė te sondazhet,prandaj kemi mundur aty tė pėrgjigjemi,qė tė mos hapet dy herė e njejta pyetje.Ne nuk jemi asgjė kundėr jush z.artan,vetėm rregullorja e forumit kėrkon qė pyetjet tė hapen nė rubrikėn pėrkatėse.Ne tė gjithė nė fillim kėshtu kemi hapur ndonjė temė aty ku nuk e kishte vendin,po me kalimin e kohės,ju kemi shmangur.Besoj se po mirėkuptohemi.


Evil or Very Mad po zoti shaban ju keni plotesisht e drejt por une nuk e vura re per momentin dhe pasi qe e pash edhe kritiken tuaj une ju kerkova falje ,
flm per mirkuptimin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Sun May 18, 2008 7:26 pm

asgje z.artani,na ka ndodhur edhe ne tė pėrsėrisim gabime tė tilla,njerėzit gjatė punės bėjnė gabime,kjo ėshtė e kuptueshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Tue May 20, 2008 1:23 pm

kush eshte i martuar a e ka tradhtuar ndonjeher partner/in/en
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
psikologia
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 107
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Fri May 23, 2008 3:54 pm

une nuk e martuar artan edhe skam as te dashurr por mendoj qe kur te martohem ose kur te kem te dashur mendoj qe sdo ta tradhtoj kurren e kurres sepse jam e asja ideje se deri sa te i thuash dikuj te dua duhet ta mendosh mire emire kete fjal pasi sipas mendimit tim eshte shume e madhe .... tani vlen per ty z.artan a dota tradhetoje ndonjher partneren tende dhe pse??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   Fri May 23, 2008 3:59 pm

jo jam i mendimit me ty psikologe ashtu mendoj edhe une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A mund t'ju pyes per dicka   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A mund t'ju pyes per dicka
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Sejdi Berisha:Kujtimi pėr mėsuesin tim, pėr ėndrrėn e shkrimit...!
» Shokėt e Atjon Zhitit nuk mund tė besojnė se ai nuk jeton mė (FOTO)
» Thaēi: Presidenti do tė zgjidhet nga PDK-ja
» Esat Ahmeti:Ai qė nuk e njeh veten, nuk mund ta njohė as tjetrin
» Kristaq Shabani:Lajthitje e tė lajthiturve?!A mund tė ngacmohet zjerrmi?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Te njihemi me njeri-tjetrin-
Kėrce tek: