ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 CILI ANĖTAR DO TĖ POSTOJ PAS MEJE?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: CILI ANĖTAR DO TĖ POSTOJ PAS MEJE?   Tue May 06, 2008 4:09 pm

gjithsesi znj.gurbetqarja unė po postoj pas teje,dhe nėse nuk poston kush pas meje,postoni ju prap
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: CILI ANĖTAR DO TĖ POSTOJ PAS MEJE?   Tue May 06, 2008 4:10 pm

ok se une prap postova ndoshta ti prap apo motrushja Wendi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: CILI ANĖTAR DO TĖ POSTOJ PAS MEJE?   Tue May 06, 2008 4:14 pm

mirė znj.gurbetqare,po postova prap dhe tani po i lėmė rendin tė postoi dikush tjetėr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
memaliaj
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 16
Age : 34
Localisation : shqiperi
Registration date : 07/06/2008

MesazhTitulli: Re: CILI ANĖTAR DO TĖ POSTOJ PAS MEJE?   Sat Jun 07, 2008 2:20 pm

pas meje vjen psikologja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: CILI ANĖTAR DO TĖ POSTOJ PAS MEJE?   Sat Jun 07, 2008 2:24 pm

jo motra juaj Gurbetqarja une mendoi se prap ti vjen Memalijaj pershendetje

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
memaliaj
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 16
Age : 34
Localisation : shqiperi
Registration date : 07/06/2008

MesazhTitulli: Re: CILI ANĖTAR DO TĖ POSTOJ PAS MEJE?   Sat Jun 07, 2008 2:36 pm

une erdha prap, po pse mos te vish ti prap gurbetqare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: CILI ANĖTAR DO TĖ POSTOJ PAS MEJE?   Sat Jun 07, 2008 2:37 pm

te lumt prap une tash besoi vlla Cakolli vjen

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: CILI ANĖTAR DO TĖ POSTOJ PAS MEJE?   Sat Jun 07, 2008 2:43 pm

po
ejani ju prap
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: CILI ANĖTAR DO TĖ POSTOJ PAS MEJE?   Sat Jun 07, 2008 2:44 pm

po prap une
tash mendoi se ti vlla prap poston

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: CILI ANĖTAR DO TĖ POSTOJ PAS MEJE?   Sat Jun 07, 2008 2:45 pm

haha,po
pastaj prap ju
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: CILI ANĖTAR DO TĖ POSTOJ PAS MEJE?   Sat Jun 07, 2008 2:51 pm

hahahaha prap poston ti

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: CILI ANĖTAR DO TĖ POSTOJ PAS MEJE?   Sat Jun 07, 2008 2:51 pm

po
tani ju,apo psikologjia?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: CILI ANĖTAR DO TĖ POSTOJ PAS MEJE?   Sat Jun 07, 2008 2:54 pm

une tash por mendoi qe ta lem te postoi dikush tjeter tash psikologeeeeeeeeeeeeee eja

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: CILI ANĖTAR DO TĖ POSTOJ PAS MEJE?   Sat Jun 07, 2008 2:57 pm

edhe une them ashtu znj.gurbetqarja
eja tani znj.psikologjia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
psikologia
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 107
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: CILI ANĖTAR DO TĖ POSTOJ PAS MEJE?   Sat Jun 07, 2008 3:34 pm

po atni une erdh ju pershndes te gjithve pas meje mund te postoj ju z.cakollli apo motra ime gurbetqarja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: CILI ANĖTAR DO TĖ POSTOJ PAS MEJE?   Sat Jun 07, 2008 7:26 pm

nuk e ke gjetur psikologe sepse postova une pas teje. Dhe pas meje mendoj se do te postoje artani

_________________
Askush nuk i meriton lotet dhe te qarat e tua, dhe ai qe i meriton vertete sdo te te bej kurre te qash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: CILI ANĖTAR DO TĖ POSTOJ PAS MEJE?   Sun Jun 08, 2008 2:26 am

sa mir e gjete mor vendi ,,, po edhe une mendoj se pas meje do postoj shaban cakolli ,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: CILI ANĖTAR DO TĖ POSTOJ PAS MEJE?   Sun Jun 08, 2008 3:26 pm

po e saktė dhe pas meje sigurisht artani,e them keshtu sepse duket mė i rregullt nė linjė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: CILI ANĖTAR DO TĖ POSTOJ PAS MEJE?   Sun Jun 08, 2008 3:32 pm

po shaban edhe ti je shum i rregullt dhe se e di qe me par se ti nuk do e vizitonte kush tjeter hahahaah po them se prap shabani do postoj prap pas meje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: CILI ANĖTAR DO TĖ POSTOJ PAS MEJE?   Sun Jun 08, 2008 3:51 pm

po sakt z.artani
pastaj po deshe eja prap,haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: CILI ANĖTAR DO TĖ POSTOJ PAS MEJE?   Sun Jun 08, 2008 11:06 pm

jo ore jo po une nuk do postoj hahahaha
Arrow pas meje mendoj se do te postoje antarja e re jonida
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: CILI ANĖTAR DO TĖ POSTOJ PAS MEJE?   Sun Jun 08, 2008 11:36 pm

jo nuk e gjete the_ gril ata te rinjet lodhen shpejt hde e vizitojn rrall forumin :: por une them se pas meje do postoj

VENDI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: CILI ANĖTAR DO TĖ POSTOJ PAS MEJE?   Mon Jun 09, 2008 10:55 am

jo tjeter her poston motrushja
tash poston vlla Memalijaj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: CILI ANĖTAR DO TĖ POSTOJ PAS MEJE?   Mon Jun 09, 2008 11:32 am

tani une
pas meje vesa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vesa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 09/04/2008

MesazhTitulli: Re: CILI ANĖTAR DO TĖ POSTOJ PAS MEJE?   Mon Jun 09, 2008 11:34 am

hehehe bravo


shaban cokollde
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: CILI ANĖTAR DO TĖ POSTOJ PAS MEJE?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
CILI ANĖTAR DO TĖ POSTOJ PAS MEJE?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 21Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Avni Rustemi ne syte e Eqerem bej Vlores
» VIKTORIA XHAKO:PO TA POSTOJ KETE LETER
» Mentor Thaqi:P-PS (Para-PostSkriptum): Kur tė ndiqet miza nė primje, cili i arritjes nuk ėshtė fort i lavdueshėm!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Teme e lire-
Kėrce tek: