ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Elton Xhon 5 milionė dollarė pėr luftėn kundėr Sidas

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Elton Xhon 5 milionė dollarė pėr luftėn kundėr Sidas   Sun Mar 02, 2008 6:10 pm

Kėngėtari i famshėm britanik Elton Xhon organizoi mbremje pėr personalitetet e njohura, menjėherė pas ndarjes sė Oskarėve nė Holivud, ku arriti tė grumbullojė 5,1 milionė dollarė pėr luftė kundėr SIDA-s.

Nė gala-mbrėmjen humanitare pėr luftė kundėr sėmundjes sė rėndė janė ftuar tė gjithė yjet qė kanė marrė pjesė nė ndarjen e ēmimeve mė prestigjioze tė filmit nė botė dhe njė numėr i madh i tė ftuarve i janė pėrgjigjur ftesės sė organizatorit, transmetojnė agjencitė botėrore.

Mes tė ftuarve tė famshėm, nė aheng ishin tė pranishėm edhe francezja Marion Kotijar, e cila fitoi Oskar pėr rolin mė tė mirė tė femrave nė filmin "Jeta nė rozė", si dhe Harison Ford, Sheron Stoun, Hajdi Klum dhe shumė yje tė tjerė nga shoubizi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
 
Elton Xhon 5 milionė dollarė pėr luftėn kundėr Sidas
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Hilmi Saraēi: Vrasja e luftėtarėve tė Ballit Kombėtar
» Selim Hasanaj: Tė ashtuquejturit ''titist'' dikur nė Kosovė dhe ''Patriotėt luftėtarė'' nė pushtet
» Si nė pėrralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerė prej 10 mln dollarė (FOTO)
» Lista e kriminelėve tė luftės nė Kosovė
» Hilmi Saraēi: Aziz Zhilivoda luftėtar dhe udhėheqės i shquar pėr Shqipėrinė etnike (1912 - 1994) (VI)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: