ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vajzat kerkojne djem

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Vajzat kerkojne djem   Sat Feb 23, 2008 5:25 pm

Ketu te dashura vajza mund te lini pershkrimin dhe foton tuaj, dhe si do ta donit partnerin ideal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Jam Anisa   Sat Mar 15, 2008 3:59 pm

Embarassed Jam 19 vjec. Syte kafe dhe floket geshtenje .Me pelqen tek nje mashkull sinqeriteti dhe embelsia. Ndersa persa i perket pamjes se jashtme me shume me pelqejne meshkijt me tipare brune . SHPPRESOJ TE KEM QENE E QARTE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kinezi
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 22
Registration date : 23/03/2008

MesazhTitulli: Re: Vajzat kerkojne djem   Sun Mar 23, 2008 4:40 pm

e qarte moj e qarte Sad po cunat bjond nuk te pelqejne hic fare e
po kinezet Very Happy:D:D:D ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
psikologia
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 107
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: pershendetje   Mon May 19, 2008 1:53 pm

une jam nje vajze nga kosova ,jam 26 vjeqare dhe jam spikologe me profesion,kerkoj nje qune qe te me kuptoj te me respektoj mbi te gjitha,une kam karakter te fort,mbi te gjitha e qmoj shume moralin dhe nderin....shpresoj te me kuptoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 1
Registration date : 18/08/2009

MesazhTitulli: Re: Vajzat kerkojne djem   Tue Aug 18, 2009 6:58 am

e di ore e di se te pelqejn te gjith qunat qe pershkruan edhe jam nje nder ata po a te pelqejn hiq qunat kosovar ore goce se kosovar jam une ? nese te pelqejn dhe deshiron te flasesh ja addresa ime jam 18 vjeqar diti_mia@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cetegusta
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 2
Registration date : 07/09/2009

MesazhTitulli: me pi ndonje makiato   Mon Sep 07, 2009 4:02 pm

Anisa shkruajti:
Embarassed Jam 19 vjec. Syte kafe dhe floket geshtenje .Me pelqen tek nje mashkull sinqeriteti dhe embelsia. Ndersa persa i perket pamjes se jashtme me shume me pelqejne meshkijt me tipare brune . SHPPRESOJ TE KEM QENE E QARTE

Po sme the sa e gjate je,se kshu po me dukesh nice edhe une bukurosh jam 0672681087
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cetegusta
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 2
Registration date : 07/09/2009

MesazhTitulli: Re: Vajzat kerkojne djem   Mon Sep 07, 2009 4:06 pm

psikologia shkruajti:
une jam nje vajze nga kosova ,jam 26 vjeqare dhe jam spikologe me profesion,kerkoj nje qune qe te me kuptoj te me respektoj mbi te gjitha,une kam karakter te fort,mbi te gjitha e qmoj shume moralin dhe nderin....shpresoj te me kuptoni


Mirdita un quhem ilir jam 27 vjec me pelqen qe je vajz me virtyte se ashtu jam edhe vet djal me parime.a mund me i ndrru nr. e tel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dibra
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 2
Registration date : 03/11/2009

MesazhTitulli: Re: Vajzat kerkojne djem   Tue Nov 03, 2009 4:33 pm

pershendetje psikologe me la pershtypje biografia yte po mundet me kthenij pergjigjen kalo nij mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ali_demsi_2010
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 7
Age : 29
Registration date : 05/01/2010

MesazhTitulli: pershendetje anisa   Tue Jan 05, 2010 2:39 pm

cetegusta shkruajti:
Anisa shkruajti:
Embarassed Jam 19 vjec. Syte kafe dhe floket geshtenje .Me pelqen tek nje mashkull sinqeriteti dhe embelsia. Ndersa persa i perket pamjes se jashtme me shume me pelqejne meshkijt me tipare brune . SHPPRESOJ TE KEM QENE E QARTE

Po sme the sa e gjate je,se kshu po me dukesh nice edhe une bukurosh jam 0672681087


ckemi anisa un jam nje djal nga tirana jam 20 vjec brun nese ke deshir mund te njihemi bashk.....pres
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
casanova
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 1
Registration date : 19/07/2011

MesazhTitulli: ne pergjigje te anises   Tue Jul 19, 2011 11:24 pm

prsh jam geni nga shkodra jam 1 e 83cm i gjate,kam floke te zinj dhe sy te geshtenjte.jam tip sportiv dhe mjaft energjik,,,,,nese ke deshire te njihemi.......adresa ime elektronike eshte : mareglenk@yahoo.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dori3044
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 1
Registration date : 05/03/2012

MesazhTitulli: Re: Vajzat kerkojne djem   Mon Mar 05, 2012 3:40 am

Anisa shkruajti:
Embarassed Jam 19 vjec. Syte kafe dhe floket geshtenje .Me pelqen tek nje mashkull sinqeriteti dhe embelsia. Ndersa persa i perket pamjes se jashtme me shume me pelqejne meshkijt me tipare brune . SHPPRESOJ TE KEM QENE E QARTE
pershendetje anisa nese je e interesuar me kontakto jam brun 1.88 i gjat te tjerat zbuloi vet nq je e interesuar 0696429022
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
orteku
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 3
Registration date : 01/12/2012

MesazhTitulli: Re: Vajzat kerkojne djem   Sat Dec 01, 2012 2:11 am

sykaltra,
une jam ai qe ti kerkon
por e vogel shume me dukesh
se di nese do jesh ne gjendje te me perballosh??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
orteku
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 3
Registration date : 01/12/2012

MesazhTitulli: Re: Vajzat kerkojne djem   Sat Dec 01, 2012 2:12 am

mesazhi me lart per anise 19 vjece
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Vajzat kerkojne djem   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Vajzat kerkojne djem
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Ne kerkim te dashurise-
Kėrce tek: