ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Djemte kerkojne vajza

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Djemte kerkojne vajza   Sat Feb 23, 2008 5:24 pm

Ketu te dashur djem mund te lini peshkrimin dhe foton tuaj, dhe si do ta donit partneren tuaj ideale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
eugert
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 1
Registration date : 14/03/2008

MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojne vajza   Fri Mar 14, 2008 3:23 pm

WENDI shkruajti:
Ketu te dashur djem mund te lini peshkrimin dhe foton tuaj, dhe si do ta donit partneren tuaj ideale
jam igjate 1.70 tipare te zeza mepelqej shum gocat kshu thon atoun nuk edi por mund te them pakper veeten time jam shumi sinqert
foto kam shum por nuk mundesm ta le tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojne vajza   Fri Mar 14, 2008 5:25 pm

Me pelqen sinqeriteti juaj,tani e keni lene edhe pershkrimin tuaj ketu,urojme te rregulloni shoqerine tuaj ashtu si doni ju vet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kinezi
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 22
Registration date : 23/03/2008

MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojne vajza   Sun Mar 23, 2008 4:42 pm

une jam kinezi Very Happy:D du i kineze... edhe shqipo nuk ka gjo mire eshte Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Gerti nuk e kisha pare kete mesazh tendin   Tue Apr 29, 2008 6:32 pm

Gerti nuk e kisha pare kete mesazh tendin. E lexove dhe te pershendes Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojne vajza   Fri May 02, 2008 8:47 pm

po,keshtu mund tė shoqėrohen njerėzit pėrmes forumit dhe aktiviteteve.Megjithatė me kinezin kemi mė shumė vėshtėrsi,ai kėrkon njė shqipo-kineze,hahaha,po kinezi do ta gjejsh vetėm kėrkon tė jeni mė shpesh nė forum dhe tė e kėrkoni mė me ngulm,patjetėr tė gjindet,ok.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
psikologia
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 107
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: tung   Mon May 19, 2008 1:56 pm

kinezi te pershendes..tung e kalo mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Djemte kerkojne vajza   Tue May 20, 2008 1:52 pm

po edhe une po kerkoj nje vajze,, psikologe me ndihmo ta gjej
se kom mbet pa as nje , hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojne vajza   Tue May 20, 2008 9:47 pm

Mendoj se kėrkesat kėtu janė shumė tė qėlluara,anėtarėt e njė forumi do tė bashkėpunojnė bashkė,dal-ngadal do e njohin mė mirė njėri-tjetrin,do tė shkėmbejnė mendime dhe do tė gjejnė mirėkuptime.Do tė dėshiroja qė kėrkesat tė bėhen serioze,mos tė bėhen sa pėr tė thėnė,sa pėr tė pėrfituar nga tjetri pėr qėllime tė caktuara,por uroj nga thellėsia e zemrės qė nga ky forum tė ndėrtohen lidhje tė mbara.
rrespekt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Djemte kerkojne vajza   Wed May 21, 2008 3:14 am

PO PO SHABAN
edhe une po kerkoj nje vajz more burr se ngela pa gja
e ishadha po e gjej se marre more burr ketu ne mes te brukselit e mos me pas nj vajz tamam per vete marre valla

shaban ti ke te drejt por edhe pak hajgare pa i ba nuk muj me nej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojne vajza   Wed May 21, 2008 11:05 pm

po ne te deshirojmė fat tė gjejsh njė bukuroshe ashtu si do vet dhe tė jetoni tė lumtur,ne pelqejmė edhe shakatė,urojmė qė secili nga ju tė ndėrtoj fatin e vet ashtu si ėshtė mė sė miri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
psikologia
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 107
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojne vajza   Wed May 21, 2008 11:57 pm

artani te pershedes shume te uroj fat e suksese ne gjdo fushe,une me njohurit e miaj dote ndihmoj ne qeftese ke nevoj per ndihmen time qe me pershtate mua me profesion dote thot gjithqka eshte ne doren time e beje me knaqesin me te madhe...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Djemte kerkojne vajza   Thu May 22, 2008 3:52 am

flm psikologe per respektin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arbin
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 63
Localisation : be
Registration date : 27/05/2008

MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojne vajza   Tue May 27, 2008 10:32 pm

Pershendetje edhe un jam beqar dhe kerkoj shoqe per jet.

Ju pershendes!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Djemte kerkojne vajza   Wed May 28, 2008 1:54 am

te urojm fat dhe ishadha e gjen , edhe ketu pse jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arbin
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 63
Localisation : be
Registration date : 27/05/2008

MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojne vajza   Wed May 28, 2008 11:37 pm

Ju pershendes te gjithve;

Me duekt gjeja me e arsyshme ne jet esht ta thuash realitetin ,sepse mos realiteti nje dit do te mundon,prandaj mua s pari kjo me mungon e sa per antar do te jem ,vetem se dua te kem parasysh rolin tim.

Dhe ndoshta e dashrura ime ej dit do te jet bashk me mu ketu ket e enderroj sepse dua ta ndaj jeten me te bashk.

juve tjerve ju uroj sukses .


Edituar pėr herė tė fundit nga arbin nė Mon Jun 02, 2008 12:20 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Djemte kerkojne vajza   Thu May 29, 2008 12:56 pm

po zotri ti as moralin e'as realitetin e'as sinqeritetin tone ti nuk e njeh prandaj ti pergjigju temes dhe mos na e trego moralin neve , po flas ne pergjithsi se te gjith kete pergjigje do te jepnin
dhe ti mos i keqkupto teman te lutem ,

dhe ato qe kerkon ti ,,,ketu jan ne plan te par se i kemi te gjith
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arbin
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 63
Localisation : be
Registration date : 27/05/2008

MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojne vajza   Fri May 30, 2008 12:04 am

me falni


Edituar pėr herė tė fundit nga arbin nė Mon Jun 02, 2008 12:21 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Djemte kerkojne vajza   Fri May 30, 2008 8:45 am

me respekt te madh per te dy vellezerit por nje verejtje jau kisha dhen te dyve qe te jemi ne mirekuptim te gjith ne postimet qe i bejm dhe mos te kemi perqamje si ne shum forume tjera deri me tash kemi qen shum mir ju lutem qe te jeni te mirekuptueshem ndermjet vete se edhe une dola prej teme per ket arsye se i lexova postimet
nuk esht e then se dikush ka te dashur apo dikush nuk ka kryesorja esht te jemi ndermjet vehte te bashkuar ne postime te jemi te njejt te gjith sepse te gjith jemi te nje gjaku shqiptar pa marr parasysh esht i dashuri im apo i yti ajo ska rendesi te gjith jemi te njejt ket mos e dalloni asnjeher

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojne vajza   Fri May 30, 2008 3:27 pm

Nese nuk e keni bezdi nuk dua qe ky muhabet te vazhdoje me tej . Ju lutem permbajuni temes dhe lerini zenkat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Djemte kerkojne vajza   Thu Aug 28, 2008 8:37 pm

ooo tash u bana ehdhe me kerku nje vajz shqipetare se me keto te hujat nuk kalohet hiē
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Qejfliu
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 241
Registration date : 10/08/2008

MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojne vajza   Thu Aug 28, 2008 9:27 pm

A ka edhe nje vajz per mua o hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
albert
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 14
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojne vajza   Sun Aug 31, 2008 7:55 pm

Ju pershendes un zdua nuse se spo me don kerkush alien
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Morena
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 141
Registration date : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojne vajza   Thu Sep 04, 2008 3:52 pm

Qeka bo keq puna Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Qejfliu
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 241
Registration date : 10/08/2008

MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojne vajza   Thu Sep 04, 2008 5:17 pm

Morena, a ka per mua dicka a jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojne vajza   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Djemte kerkojne vajza
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Erdogan's Daughter Joins ISIS - Vajza e Erdoganit nė ISIS
» Njė shqiptare nga Shkupi i bashkohet ISIS-it
» Bleta Gashi:Kush ėshtė vajza nga Kosova qė tentoi t'i bashkohej ISIS?
» Gjermani: Varroset vajza turke qė u vra nga banda serbe
» Shota,Shota (mashalla) Baraliu - Aktore, Top - Modele e jona sė shpejti do tė bėj njė "BOOM" - surprizė !

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Ne kerkim te dashurise-
Kėrce tek: