ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kerkoni nje partner

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Kerkoni nje partner   Sat Feb 23, 2008 5:14 pm

Pershkruani veten tuaj dhe mundesisht nje foto tuajen qe antaret e forumit ne qofte se ju pelqejne ju kontaktojne.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
kinezi
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 22
Registration date : 23/03/2008

MesazhTitulli: Re: Kerkoni nje partner   Sun Mar 23, 2008 4:43 pm

une nuk eshte se po e kerkoj ktu... po po qe se den ndonje e pranojme Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kerkoni nje partner   Fri Mar 28, 2008 6:08 pm

hehehe,kinezi,nese pranon dikush,ju jeni i gatshem,mjafton qe te jeni ne gatishmeri,por kerko,kerko se ato edhe po deshen nuk thuan duam,po nuk i lute ngapak!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Kerkoni nje partner   Fri Mar 28, 2008 8:12 pm

hahahaha vlla Cakolli shum mir e ke por kinezit duhet me i than se nuk je ende i pershtatshem hahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Dal une kinezi   Fri Mar 28, 2008 11:04 pm

he si mendon mua do me pranosh Laughing hahahahahaha. ishte shaka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kerkoni nje partner   Sat Mar 29, 2008 1:26 am

shaka po kinezi,por nuk dua tema ngacmosh motrushen gurbetqarja as per shaka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Kerkoni nje partner   Sat Mar 29, 2008 1:51 pm

vendi im esht besetzt e ka zer tjeter kush vendin ,por si vellezer e motra ju dua te gjitheve dhe ju respektoi dhe kam respekt per ju te gjith deri ne vdekjen time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kerkoni nje partner   Thu Aug 28, 2008 8:41 pm

po une kerkoj nje partnere kush eshte e interesuar le te pergjigjet
hmmmmmmmmm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kerkoni nje partner   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kerkoni nje partner
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Ne kerkim te dashurise-
Kėrce tek: