ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 FUTBOLLISTĖT

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: FUTBOLLISTĖT   Sat Dec 01, 2007 10:23 am

Nipi dhe gjyshi po kaloninpranė njė fushe futbolli,ku zhvillohej njė ndeshje.Gjyshi nuk ishte mesuar tė shihte ndeshje futbolli prandaj e pyeti nipin:
_Kush janė kėta dhe qpo bėjnė kėshtu?
_Gjysh,keta janė futbollist,luajnė futboll dhe janė milionera,iu pėrgjegj nipi.
-Po qfarė milionera kėta,kur nuk e kanė secili nga njė top,po u mbyten tė gjithė tue nga mbas njė topi,mendonte gjyshi me mosbesim!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
FUTBOLLISTĖT
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Humor-
Kėrce tek: