ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 FAQE INTERNETI !=10 milion DOLLARĖ

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: FAQE INTERNETI !=10 milion DOLLARĖ   Tue Nov 27, 2007 8:15 pm

NICK COATES,17 vjeqarė nga ĒELTENHAM;Angli,ka refuzuar tėshes faqen e tij tė internetit pėr 10 milion dollarė.Nė FAQEN E TIJ Tė INTERNETIT"Sharpbenews",ai sjell lajme dhe informacione per te rijte,ku neper mes kesaj faqeje fiton 4000 dollarė nė muaj,nga kompanitė qė reklamojnė.Shumė firma i kanė ofruar pėr tė blerė kėtė faqe,po ai ka refuzuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
FAQE INTERNETI !=10 milion DOLLARĖ
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Interneti, si funksionon "vegla" mė e fuqishme e epokės sonė
» Si nė pėrralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerė prej 10 mln dollarė (FOTO)
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative
» Pilo Zyba: INTERNETI KOHA DHE PASIONI - nėpėr faqet poetike nė Facebook -

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Kuriozitete te ndryshme-
Kėrce tek: