ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 NXĖNĖSI DHE DIELLI

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: NXĖNĖSI DHE DIELLI   Tue Nov 27, 2007 8:05 pm

Arsimtari pyeti nxėnėsit:
_Kush di tė mė thotė,qfarė tė mirash kemi prej diellit?
NJė nxėnės u ngrit dhe shtoi:
_Nuk kemi kurfar tė mirash,sepse natėn ai nuk bėnė dritė,kurse diten nuk kemi nevojė pėr te,sepse ashtu-kėshtu kemi dritė tė mjaftueshme!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
NXĖNĖSI DHE DIELLI
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Monda Korca: Dielli e mimozat kurre nuk ndricuar me bukur se ate dite...- Meditim Esse - nga Raimonda Moisiu
» Anton Ēefa: "Dielli" nė 100-vjetorin e tij. Evoluimi i programeve, editorėt
» Gladiola Busulla: Poezia ėshtė njėlloj si dielli, ajri, uji

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Humor-
Kėrce tek: