ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 TĖ ZGJEDHUR NGA VOTA E POPULLIT

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: TĖ ZGJEDHUR NGA VOTA E POPULLIT   Mon Nov 19, 2007 1:59 pm

Me 17nentor,populli i Kosoves me voten e tyre zgjodhen kryetitullaret e shtetit te Kosoves.Ata nga pervoja e tyre votuan per ndryshime qedo te behen ne te mire te tyre dhe vendit te tyre.Ne keto ndryshime qe jane te rendesishme per vendin demokratik,keta zgjedhes pritet te zhdukin korupcionin ne shoqeri,dhe te krijojne kushte me temira per jeten e popullit.Po ashtu ata kane ne prag zgjedhjen madhore,statusin e Kosoves.Nevotime fituan bindshem PDK-ja,ne krye me Hashim Thaqin,si njeriun e pare te Kosoves.Komisionet zgjedhore,si dhe mediat e huaja bejne fjale perzgjedhjeshume demokratike.Pra Kosova pritet te haperoj si nje vend demokratik drejt zhvillimit.

UrimePDK,urime popull i Kosoves.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
TĖ ZGJEDHUR NGA VOTA E POPULLIT
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» IDRIZ ZEQIRAJ:12 QERSHORI 1999 DATON ĒLIRIMIN E KOSOVĖS-KUSH PO PĖRPIQET TA FALSIFIKOJĖ HISTORINĖ
» Shevki Sh. Voca: Mitrovica nė udhė pėrshkrimin e Branislav Nushiqit
» Halit Elshani: Heronjėt, Martirėt janė pronė e popullit
» Ne ishim ketu, Ne jemi akoma ketu, kjo eshte "HISTORIA" e Popullit Tim
» Albumet e kėngėtarit dhe Rapsodit tė Popullit- Agim Gashit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Kosova/Mali i Zi/Maqedonia-
Kėrce tek: