ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 KY NĖNTOR I ZGJEDHJEVE KĖRKON VETDIJEN E QYTETARĖVE

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: KY NĖNTOR I ZGJEDHJEVE KĖRKON VETDIJEN E QYTETARĖVE   Mon Nov 12, 2007 12:25 am

Tė nderuar forumist,
Ka muaj qė nėpėr disa forume e kam hapur kėtė temė:"Nėntori i zgjedhjeve,kėrkon vetėdijen e qytetarėve":Mendimi im ėshtė:Zgjedhjet nuk ėshtė dashur tė mbahen fare,ėshtė dashur tė ndodhė nėntori tė cilin shqiptarėt e kanė pritur nė shekull,ai nuk po ndodhė fatkeqėsisht edhe kėtė nėntor,nė vend tė atij nėntori po mbahen zgjedhjet.Shumėkush po shpreh mendimin se nė kėto zgjedhje nuk do tė dalin nė votime fare.Unė mendoj se pasizgjedhjet mbahen qytetarėt duhet tė dalin nė zgjedhje,tė votojnė,por nga pėrvoja e pas ēlirimit,ata kanė shijuar gjitha ngjyrėrat partiake,tani votuesit tė dalin me njė vetdije tė peshuar mirė:Kujt do tė ja hudhin votėn?Kuptohet vota do tė duhej tė u hidhet atyre qė bėjnė ndryshime nė favor tė popullit.Kanė mbetur edhe njė javė,kur kjo do tė ndodhė.Liderėt nė fushatat elektorale po trumbetojnė se nėntori vendimtarė i shqiptarėve do tė vie nė kėtė dhjetor!Jemi mėsuar ne tė pritim njė shekull,andaj mund tė pritim edhe njė muaj!!!

Ju forumist tė nderuar kyquni nė kėtė temė dhe shprehni mendimet ejuaja:Ēka duhet tė ndodhė,dhe ēka nuk duhet tė ndodhė nė kėtė nėntor???

Rrespekt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
KY NĖNTOR I ZGJEDHJEVE KĖRKON VETDIJEN E QYTETARĖVE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!
» Xhesika Vula:PĖRBALLĖ USHTRISĖ PUSHTUESE SERBE, NĖ NĖNTOR 1912
» Obama, fituesi i zgjedhjeve tė 6 nėntorit
» Namik Selmani:Ardhsh i mbarė, nėntor!
» Miradije Gashi:EDUKIMI I FĖMIJĖVE KĖRKON PĖRKUSHTIM

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Kosova/Mali i Zi/Maqedonia-
Kėrce tek: