ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Muzeu i dyllit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Muzeu i dyllit   Fri Nov 02, 2007 12:17 am


Ndodhet ne Londer dhe ka statuja te personazheve nga me te famshem te botes si Bitellsat
princesha Diana dhe shume satuja te tjera te punuara me nje mjeshteri perfekte duke i
dhene jete statujave te famshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
 
Muzeu i dyllit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Kuriozitete te ndryshme-
Kėrce tek: