ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 DITA DHE NATA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: DITA DHE NATA   Tue Oct 30, 2007 11:46 pm

Mėsuesi pyeti nxėnėsit:
-Kush din tė mė tregoj sa orė ka nata dhe dita bashkė?
-Njėzet e dy zotėri mėsues-u pėrgjegj Goni!
-Pse-pyeti mėsuesi?
-sepse dje ju mėsues na thatė,se dita ėshtė shkurtuar pėr dy orė,u pėrgjegj Goni!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
DITA DHE NATA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Drita Fejza:DITA MĖ ĖSHTĖ PAK NATA SHUM E GJATĖ...
» Dita ndėrkombėtare e Emigracionit
» Ramadan Emini:5 MAJI, DITA E DĖSHMORĖVE TĖ KOMBIT...
» Dita e Pavarėsisė sė SHBA-sė, sinonim i lirisė
» DITA E VERES NE TORONTO

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Humor-
Kėrce tek: