ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kur fitoj kontrollė mbi Shqipėrinė Venecia?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Kur fitoj kontrollė mbi Shqipėrinė Venecia?   Tue Oct 30, 2007 11:40 pm

Venecia fitoj kontrollė thuajse mbi gjithė Shqipėrinė nė vitin 1204,por bizantėt fituan kontrollė nė pjesėn e jugut dhe themelojnė Despotatin e Epirit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kur fitoj kontrollė mbi Shqipėrinė Venecia?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ismet Ramadani:"Harta e shqipėrisė etnike" si shkas...
» Rozi Theohari: Rihapet Shkolla Shqipe e Lynn-it, Mass
» Gold Ag reagon me njė kėngė patriotike pas ndeshjes Serbi - Shqipėri (VIDEO)
» Kastriot Dervishi: Sinjali i parė i qėndresės antikomuniste nė Shqipėri
» Fterra i shkruan PROF.DR.MED.ULF PETER NEUMANNIT-shqip e gjermanisht! !

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Kuriozitete te ndryshme-
Kėrce tek: