ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 LARGĖSIA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: LARGĖSIA   Sun Oct 28, 2007 2:48 pm

Goni dhe shoku i tij po bisedonin.

Pas pak,shoku deshi ta fyej Gonin:
Goni,e di ti qfarė largėsie ka mes teje dhe gomarit?
Goni mati largėsinė qė kishte me shokun,dhe i tha:ėshtė gjysmė metre!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
LARGĖSIA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vargje tė thurura nga Donika Ēela. Itali. - LARG URREJTJES!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Humor-
Kėrce tek: