ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 MĖSUESET E PARA SHQIPTARE

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: MĖSUESET E PARA SHQIPTARE   Sat Oct 20, 2007 8:10 pm

Mė 1892 komiteti "Vėllazėria" ngriti nė Korēė shkollen e parė tė vashave,dhe e quajti"Shkolla e vashave" Sevastie Parashqevi Qiriazi,Katerina Cilka, Polikseni Dhespot Luarasi e Fanka Efthim ishin mėsueset e para nė kėtė shkollė,qė njiherit ishin edhe mėsueset e para shqiptare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
MĖSUESET E PARA SHQIPTARE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Brahim Avdyli: Gjurmėt e para shqiptare
» Letėrsia shqiptare
» Rritet popullsia shqiptare nė Maqedoni
» ARMATA KOMBĖTARE SHQIPTARE-D E K L A R A T Ė
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Teme e lire-
Kėrce tek: