ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 VORBULLA NĖ HAITI

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: VORBULLA NĖ HAITI   Thu Oct 18, 2007 5:53 pm

Me 16 nentor 1994 nje vorbulle e fuqishme ere dhe shiu e quajtur"GORDON",Haitit i shkaktoi 400 viktima ne njerez.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
VORBULLA NĖ HAITI
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Kuriozitete te ndryshme-
Kėrce tek: