ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 fjala e shejtė-Dashuri,nė gjuhet e botės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: fjala e shejtė-Dashuri,nė gjuhet e botės   Thu Oct 11, 2007 2:15 pm

Tė Dua****kjo ėshtė fjalė magjike e kėsaj bote,qė shkrinė akuj dhe kalon oqeane


Te nderuar forumist,po fillojmė tė e gjejmė kėtė fjalė magjike,nėpėr tė gjithagjuhėt e botės,se nuk i dihet,ju vyan nga se jeta ėshtė dallgė-dallgė.

Pasi inicova unė,po filloj i pari,mė tej vazhdoni ju:

Shqip-Tė dua(kjo duket tingullon mė sė miri)

Serbo-kroat.-vollim te
rusish-ja tebja ljublju
gjerm-ich liebe dich
ketu etutje,po e letė vazhdoni ju anėtarė tenderuar te forumit tanė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
fjala e shejtė-Dashuri,nė gjuhet e botės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Monda Korca: GAZETA TIRANA OBSERVER:-Kadri Morina, Potreti i nje investitori modest e te suksesshem.-nga Raimonda Moisiu
» Haradinaj: Me Kosovėn po udhėheqin flliqanat, sllovenėt dashuri pėr Serbinė (Video)
» Shpresa Krasniqi:FJALA E RASTIT E MBREMJES PERKUJTIMORE NE NENTEVJETORIN TE NDERRIMIT JETE TE BABAIT TIM(HAXHI KRASNIQI)
» Ramiz Dėrmaku: Pa dashuri dhe flijim jeta s'ka kuptim
» Gazeta Fjala: Vėshtrimi i pėrgjumur - Marcel Proust

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Diskutime per dashurine-
Kėrce tek: