ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 IK BABA SHEH

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: IK BABA SHEH   Thu Sep 27, 2007 8:04 pm

Ne nje fshat malor,nje dite vjeshte ra shi i madh,i cili po vershonte qdo gje qe gjendej perpara,dhe filloj te rrenoi edhe shtepi!Fshataret braktisen shtepite dhe dolen fushave.Shehu i fshatit mbeti duke u munduar te shpetoi diqka nga pasuria!Djali i shehutkishte dale ne nje koder e po veshtronte vershimin.Nje fqi e thirri e po i thote:O djal bre,si po rrin vet ne koder,e babai te mbeti ne uje?Ateheredjali e thirri babain e po i thote:O baba sheh,ik bre gomar se po te mbyte uji!Te gjithe fshataret qeshen!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
IK BABA SHEH
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Humor-
Kėrce tek: