ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si ju duket forumi

Shko poshtė 

si ju duket kjo faqe
keq
6%
 6% [ 1 ]
mire
6%
 6% [ 1 ]
sh.mire
41%
 41% [ 7 ]
super
47%
 47% [ 8 ]
Totali i votave : 17
 

AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: SI JU DUKET KY FORUM ?   Wed Jul 18, 2007 11:48 pm

tregoni si ju duket forumi.tregoni sinqeritet qe dhe ne te dime cfar kemi mangut.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
gishteza
General Staff
General Staff
avatar

Numri i postimeve : 82
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: Si ju duket forumi   Thu Jul 19, 2007 3:36 pm

o stine prit mo te hedhi hapat e pare portali ka marr nje lloj pamjeje po forumi duhet filluar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: SI JU DUKET KY FORUM ?   Fri Jul 20, 2007 12:33 am

po mir mi yllo une nuk thash qe te mos i hedhi por kjo aty qendron moj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
gishteza
General Staff
General Staff
avatar

Numri i postimeve : 82
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: Si ju duket forumi   Fri Jul 20, 2007 1:49 pm

ok stine ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gishteza
General Staff
General Staff
avatar

Numri i postimeve : 82
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: si ju duket forumi   Sat Jul 21, 2007 2:02 pm

eshte forum i ri jepni mendim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Albanian _boy
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 18
Registration date : 29/07/2007

MesazhTitulli: Re: Si ju duket forumi   Sun Jul 29, 2007 10:40 pm

jo keq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Albanian _boy
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 18
Registration date : 29/07/2007

MesazhTitulli: Re: Si ju duket forumi   Wed Aug 01, 2007 11:32 pm

do behet me mire me kalimin e kohes do rregullohet presim sa me shume anetare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
akili
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 3
Registration date : 03/08/2007

MesazhTitulli: Re: Si ju duket forumi   Sun Aug 05, 2007 8:04 pm

SI FILLIME ESHTE MIRE PUNIME TE MBARA PER ME TEJ
KALONI MIRE CIAO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Si ju duket forumi   Sun Aug 12, 2007 1:21 am

Fillimisht,per nje forum te ri,pershtypjet jane te mira.
Ka mendime te mira,por ka vend edhe per rubrika te reja si:
GJUHA SHQIPE
-POEZIA
-KURIOZITETE
-PROVERBA
-DASHURIA
-Teologjia
-Histori
kendi i krijueseve
-kendi per te rinjet.........
Une nuk i njoh stafin e forumit,por verejta se anetare eshte "Gishteza",ajo ka pervoje ne forume por edhe eksperience,dhe do te haperojme mbare.Pavaresisht zenjes me pune dhe obligimeve te mia ne shume forume,do te mundohem edhe une sado pak te kontriboj ne kete forum,jemi bashke.
Nderimet e mia.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lubo
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 8
Registration date : 07/02/2008

MesazhTitulli: Re: Si ju duket forumi   Tue Apr 15, 2008 9:43 am

mu mire me duket por do pak pune ,pershembull temat qe jan ne dispozicjon duhen dare ne kategori.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Si ju duket forumi   Tue Apr 15, 2008 8:05 pm

po,flm,z.Lubo,do tė shqyrtojmė edhe kėtė mundėsi,por nė kategori janė tė ndara temat veq atyre te"Tema e lirė";AtY vėrtetė mund tė kenė tema tė grumbulluara,nga se qėllimi ishte qė forumistėt tė nxiten nė postime.Ndarja e temave nė kategori itakon qdo forumisti,psh nėse don tė shkruaj nė Letėrsi ,eshte rubrika e letersisė ku ti vėjė postimet,ato tė gjuhes nė rubriken e gjuhes,muzikė,sport ,dashuri..........Por mos kujdesi pėr ti radhitur temat nė kategorinė e duhur ose na detyron tė humbim shumė kohė tė i bartim te kategoritė pėrkatėse,kohė e cila na mungon,ose duhettė i fshijmė,qka nuk ėshtė e dėshiruar nga ne.-Praftesė pėrkujdesė,por edhe bashkėpunim mė tė frytshėm,vetėm bashkarisht mund tė ia japim formėn e merituar forumit.

rrespekt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Mire mire   Thu Apr 17, 2008 7:04 pm

po me pelqen si forum kur jam online s'rri dot pa u futur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Si ju duket forumi   Sat Apr 19, 2008 7:11 pm

PO znj.the-girl,edhe ne na pelqen aktiviteti juaj,keni nje pune shume te frytshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Si ju duket forumi   Sun Apr 20, 2008 4:34 pm

forumi esht shum i mir si dhe anetaret i ka shum te mir vetem i lutem Zotit qe te mbes keshtu i paster forumi me anetar te paster ne zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: E uroj gjithashtu   Sun Apr 20, 2008 4:36 pm

E uroj gjithashtu gurbetqere le te shpresojme dhe me behet qejfi qe ke nje mendim te mire per forumin engjell
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Si ju duket forumi   Sun Apr 20, 2008 4:40 pm

shum flm motrushja ime Wendi shpresoi qe te jemi si te nje familje sepse kam qen edhe ne forume tjera qe kam shkruar me shpirt e zemer por nganjeher te jesh shum e sinqert e peson
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Si ju duket forumi   Sun Apr 20, 2008 5:15 pm

Aspak ,znj.gurbetqarja,kjo duket ashtu-por sinqeriteti gjėthmonė e mbanė tė fortė dhe tė pa lėkundur njeriun.Ju jeni aktive ne forumin tone dhe pėr kėtė tė jemi mirėnjohes,kurse unė e kam pėrcjellur punėn tuaj edhe nė forume tjera dhe me pelqen shkathesia juaj.

rrespekt znj.gurbetqarja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Si ju duket forumi   Mon Apr 21, 2008 9:14 am

shum flm vlla i nderuar Cakolli kam respektin te ju pershendes te gjitheve dhe te kalojm se bashku si ma se miri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si ju duket forumi   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si ju duket forumi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ramiz Dėrmaku: Kadri Mani - Personaliteti me rėndėsi kombėtare
» Po ta jap jetėn me pushkė nė duar mė duket porsi tė lind pėr herė tė dytė thoshte Deshmori i UēK -Sė Kolė N.Mirdita
» Forumi i Rinise i Lidhjes Demokratike te Kosoves (Faqja Zyrtare)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Sondazh-
Kėrce tek: