ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 SI PO DUKET SHPETOVA!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: SI PO DUKET SHPETOVA!   Tue Sep 18, 2007 9:06 pm

Ne nje zenke te dy fqinjeve Avdiut ju versul nje fqinje dhe Avdiu mori iken!
fQIU KUR E PA SE SA QYQAR ISHTE aVDIU QE PO IKTE;NUK E NDOQI ME
por u kthye prapa:Po Avdiu nuk kishte pasur guximin te kthente koken prapa,per te vertetuar nese po e ndiqte fqiu apo jo!Nje udhetar qe po kalonte e pyeti:Perse po nxiton?Nuk po nxitoi,por po iku se po me ndjek fqiu.Mesa po shoh une,askush nuk qenka mbrapa teje,iu pergjegj udhetari.Atehere Avdiu u ndal mori fryme thell,ktheu koken dhe pase nuk po e ndiqke kush,brohoriti me te madhe:Si po duket shpetova.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
SI PO DUKET SHPETOVA!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Po ta jap jetėn me pushkė nė duar mė duket porsi tė lind pėr herė tė dytė thoshte Deshmori i UēK -Sė Kolė N.Mirdita

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Humor-
Kėrce tek: